تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۱ کد مطلب 110073

معاون وزیر نیرو: قیمت آب و برق همان نرخ سال ۹۴ است

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با بیان اینکه قیمت برق و تعرفه ها هیچ افزایشی نداشته است گفت:عوارض آب و برق در سال جاری همانند سال گذشته بوده و آن هم مختص تعرفه مشترکان روستایی و کشاورزان است. به گزارش مشرق، در پاسخ به این سؤال که آیا قیمت برق افزایش یافته […]

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با بیان اینکه قیمت برق و تعرفه ها هیچ افزایشی نداشته است گفت:عوارض آب و برق در سال جاری همانند سال گذشته بوده و آن هم مختص تعرفه مشترکان روستایی و کشاورزان است.

به گزارش مشرق، در پاسخ به این سؤال که آیا قیمت برق افزایش یافته است، چرا که ظاهراً گفته می‌شود در ابلاغیه امروز رئیس‌جمهور هزینه برق افزایش یافته، آیا این ابلاغیه به معنی افزایش قیمت برق است، گفت: تعرفه‌های برق هیچ تغییری نکرده است و این ابلاغیه عیناً در بودجه ۹۴ هم بوده است و تعرفه‌ها تا این لحظه هیچ افزایشی نداشته است.

فلاحتیان در پاسخ به این سؤال که پس دریافت عوارض ابلاغ شده از سوی رئیس‌جمهور به معنای افزایش قیمت آب یا برق نیست، گفت: طبق بند «ه» تبصره ۶ قانون بودجه که امروز ابلاغ شده است این بند مربوط به تعرفه مشترکان کشاورزی و مشترکان خانگی روستایی بوده و هنوز هم به همان ترتیب است و آن عنوانی که در بودجه ۹۴ بود، در بودجه ۹۵ هم آمده است.

وی تأکید کرد: تعرفه‌های آب و برق همانند تعرفه‌های سال ۱۳۹۴ است و تغییری نکرده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: