تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۹:۵۳ کد مطلب 110085

بهانه گیری های کی روش تمامی ندارد/ زمین دستگردی تایید نشد

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان زمین ورزشگاه دستگردی را برای برگزاری تمرینات تیمش مناسب ندانست. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، در حالی که تیم ملی فوتبال کشورمان سال گذشته تمرینات خود را در زمین ورزشگاه پاس قوامین (دستگردی) انجام می‌داد، اما با شروع لیگ برتر این زمین از تیم ملی گرفته و […]

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان زمین ورزشگاه دستگردی را برای برگزاری تمرینات تیمش مناسب ندانست.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، در حالی که تیم ملی فوتبال کشورمان سال گذشته تمرینات خود را در زمین ورزشگاه پاس قوامین (دستگردی) انجام می‌داد، اما با شروع لیگ برتر این زمین از تیم ملی گرفته و به سایپا داده شد.

در یک سال اخیر کارلوس کی‌روش خواهان بازگردانده شدن زمین این ورزشگاه به تیم ملی بود که مهدی تاج پس از حضور در رأس فدراسیون فوتبال قرارداد اجاره یک ساله این ورزشگاه را امضا کرد. در حالی که تمرینات تیم ملی از فردا آغاز خواهد شد، اما کیفیت زمین ورزشگاه پاس قوامین رضایت سرمربی تیم ملی را جلب نکرد.

کی‌روش قبل از اینکه تمرینات تیم ملی آغاز شود، بازدیدی از زمین ورزشگاه پاس قوامین داشت و کیفیت زمین چمن این ورزشگاه مورد تأیید سرمربی تیم ملی قرار نگرفت. با این شرایط زمین تمرین برای برگزاری تمرینات تیم ملی بازهم با ابهاماتی روبه‌رو شده و شاگردان کی‌روش بازهم بلاتکلیف خواهند بود. زمین چمن پژوهشگاه صنعت نفت یکی از زمین‌های در نظر گرفته شده برای تیم ملی است که باید دید آیا کیفیت آن مورد تأیید کی‌روش قرار می‌گیرد یا نه.

به گزارش تسنیم، تیم ملی فردا (یکشنبه) اولین تمرین خود را ساعت ۱۷ انجام خواهد داد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: