تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۲۰:۰۳ کد مطلب 110092

فولکس واگن با قطعه سازان ایرانی وارد مذاکره می شود

شرکت فولکس واگن همچنان در مرحله انتخاب شریک تجاری خود در ایران باقی مانده است ولی پیرو خبرهای قبلی منتشر شده، این شرکت برخی امور اجرایی مثل انتخاب قطعه سازان همکار در ایران را آغاز کرده است. به گزارش مشرق، همزمان با برگزاری نمایشگاه اتومکانیکای ۲۰۱۶ در دوبی تعدادی از قطعه سازان صاحب نام با […]

شرکت فولکس واگن همچنان در مرحله انتخاب شریک تجاری خود در ایران باقی مانده است ولی پیرو خبرهای قبلی منتشر شده، این شرکت برخی امور اجرایی مثل انتخاب قطعه سازان همکار در ایران را آغاز کرده است.

به گزارش مشرق، همزمان با برگزاری نمایشگاه اتومکانیکای ۲۰۱۶ در دوبی تعدادی از قطعه سازان صاحب نام با مراجعه به غرفه هفته نامه خودرو امروز از ارسال ایمیل از سوی دفتر فولکس واگن برای دریافت اطلاعات اولیه تولیدات خود به این شرکت خبر دادند .

شرکت فولکس دو هفته پیش نیز شش دستگاه خودرو مدل جتا با حجم موتورهای مختلف برای انجام امور تست محصولاتش از ترکیه به ایران فرستاده بود .
طبق برنامه های اولیه تا کنون بیش از یک ماه از تاریخ قبلی اعلام رسمی نماینده جدید فولکس در ایران گذشته ولی این شرکت همچنان در تلاش برای نهایی کردن انتخاب شریک تجاری خود است.

منبع: عصر خودرو

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: