تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۲۱:۳۳ کد مطلب 110127

نایب قهرمانی روستوف در لیگ روسیه/ سردار و یارانش راهی لیگ قهرمانان اروپا شدند

در هفته پایانی لیگ برتر روسیه، تیم روستوف پس از زسکا مسکو به عنوان تیم دوم جدول به کار خود پایان داد و سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، پرونده فصل ۱۶-۲۰۱۵ لیگ برتر روسیه امروز (شنبه) با برگزاری هشت دیدار همزمان بسته شد که در […]

در هفته پایانی لیگ برتر روسیه، تیم روستوف پس از زسکا مسکو به عنوان تیم دوم جدول به کار خود پایان داد و سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، پرونده فصل ۱۶-۲۰۱۵ لیگ برتر روسیه امروز (شنبه) با برگزاری هشت دیدار همزمان بسته شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال روستوف، تیمی که سردار آزمون برایش توپ می‌زند، با نتیجه ۲ بر صفر میزبان خود ترک گروژنی را که میلاد محمدی در خط دفاعش بازی می‌کند، شکست داد. در این بازی سردار آزمون ۶۹ دقیقه در ترکیب روستوف حضور داشت و در فاصله ۲۱ دقیقه به پایان مسابقه جای خود را به آلساندر بوخاروف داد. در طرف مقابل اما میلاد محمدی نیمکت‌نشین بود و فرصت بازی پیدا نکرد.

گل‌های این بازی را کریستین نوبوا در دقیقه ۳۰ و الکساندر بروخین در دقیقه ۵۰ زدند. با این نتیجه روستوف ۶۳ امتیازی شد هرچند پیروزی یک گله زسکا مسکوی صدرنشین در خانه روبین کازان این تیم را ۶۵ امتیازی کرد و نگذاشت که شگفتی‌سازی‌های سردار آزمون و یارانش در این فصل با کسب عنوان قهرمانی کامل شود. با این حال روستوف به عنوان نایب قهرمان لیگ برتر روسیه، سهمیه حضور در پلی‌آف لیگ اروپا را کسب کرد و از آنجا می‌تواند خودش را به مرحله گروهی رقابت‌ها برساند.

در پایان فصل ۱۶-۲۰۱۵ لیگ برتر روسیه، پس از زسکا مسکوی قهرمان و روستوف نایب قهرمان، زنیت سنت‌پترزبورگ مقام سوم و سهمیه لیگ اروپا را کسب کرد. تیم‌های کراسنودار و اسپارتاک مسکو نیز به ترتیب با کسب عناوین چهارم و پنجم، به مرحله مقدماتی لیگ اروپا راه یافتند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: