تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۲۱:۵۶ کد مطلب 110138

فتح‌الله‌زاده در تایمز اسکوئر چه می‌کرد؟(عکس)

دیدار تیم کشتی بیمه رازی مقابل تیمی از کشتی‌گیران آمریکایی در میدان مشهور تایمز نیویورک یکی از مهمترین اخبار کشتی جهان در دو، سه روز گذشته بوده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش۳، کشتی‌گیران جوان ایرانی در رشته آزاد در این رقابت حضور پیدا کرده بودند تا محکی بخورند. در آن سو […]

دیدار تیم کشتی بیمه رازی مقابل تیمی از کشتی‌گیران آمریکایی در میدان مشهور تایمز نیویورک یکی از مهمترین اخبار کشتی جهان در دو، سه روز گذشته بوده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ورزش۳، کشتی‌گیران جوان ایرانی در رشته آزاد در این رقابت حضور پیدا کرده بودند تا محکی بخورند. در آن سو آمریکایی‌ها با دو کشتی‌گیر المپیکی وارد میدان شده و نبردهای جذابی را مقابل چشم کشتی‌دوستان به نمایش گذاشتند.


اما نکته حاشیه‌ای و خبری این سفر حضور علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل سابق استقلال در جمع کشتی‌گیران اعزامی بود که حاشیه‌ساز شد. فتح‌الله‌زاده که تصاویر مختلفی از او در حاشیه این رقابت‌ها منتشر شده بنابر گفته منابع خبری آمریکایی به دنبال سازماندهی یک بازی دوستانه بین تیمی از ایران و تیمی از آمریکاست. تصاویر جالب این رقابت را با هم تماشا می‌کنیم.

 

 

 

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: