تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۲۲:۰۲ کد مطلب 110142

در حال کشاندن مذاکرات پسابرجام به سمت "حوزه‌های مرتبط با سپاه" هستند

مهدی محمدی نوشت: در همین یکی دو هفته، مذاکراتی را با نهادهایی شروع کرده‌اند که عنقریب به حوزه‌های برنامه منطقه‌ای، فعالیت‌های نظامی متعارف، برنامه موشکی و نهایتا همه حوزه‌های مرتبط با سپاه کشیده خواهد شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، مهدی محمدی نوشت: ناکامی در بدل کردن برجام به یک توافق کارآمد، شاید برای کشور […]

مهدی محمدی نوشت: در همین یکی دو هفته، مذاکراتی را با نهادهایی شروع کرده‌اند که عنقریب به حوزه‌های برنامه منطقه‌ای، فعالیت‌های نظامی متعارف، برنامه موشکی و نهایتا همه حوزه‌های مرتبط با سپاه کشیده خواهد شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ ، مهدی محمدی نوشت:

ناکامی در بدل کردن برجام به یک توافق کارآمد، شاید برای کشور نگران کننده باشد اما برای غربگرایان ایرانی ظاهرا خبر خوبی است.

به این بهانه، در همین یکی دو هفته، مذاکراتی را با نهادهایی شروع کرده اند که عن قریب به حوزه های برنامه منطقه ای، فعالیت های نظامی متعارف، برنامه موشکی و نهایتا همه حوزه های مرتبط با سپاه کشیده خواهد شد.

ظاهرا مسئله، البته بحث درباره مسائلی مانند پولشویی و تامین مالی تروریسم است ولی کیست که نداند امریکا وقتی از این موضوعات سخن می گوید در واقع «برنامه ژئوپلتیکی ایران» را هدف گرفته است.

این مسئله جزئیات حیاتی دارد که از آن سخن خواهیم گفت منتها آنچه فعلا توجه به آن اهمیت دارد این است که برنامه پسابرجام امریکا گام به گام در حال اجراست؛ با یک تفاوت مهم نسبت به گذشته، و آن هم این است که این بار گمراه کردن افکار عمومی به سادگی میسر نخواهد بود چرا که “تجربه مهیبی” به نام برجام پیش روی ملت است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: