تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۲۲:۴۳ کد مطلب 110152

یادگاری مدیر کل تامین برنامه‌های خارجی سیما شد

طی حکمی از سوی پورمحمدی معاون سیما،محمدمهدی یادگاری به عنوان «مدیر کل تأمین برنامه‌های خارجی و رسانه بین‌الملل سیما» منصوب شد. به گزارش مشرق، طی حکمی از سوی علی اصغر پورمحمدی، معاون سیما، محمدمهدی یادگاری به عنوان «مدیر کل تأمین برنامه‌های خارجی و رسانه بین‌الملل سیما» منصوب شد. معاون سیما، تأمین و آماده‌سازی برنامه‌های خارجی […]

طی حکمی از سوی پورمحمدی معاون سیما،محمدمهدی یادگاری به عنوان «مدیر کل تأمین برنامه‌های خارجی و رسانه بین‌الملل سیما» منصوب شد.

به گزارش مشرق، طی حکمی از سوی علی اصغر پورمحمدی، معاون سیما، محمدمهدی یادگاری به عنوان «مدیر کل تأمین برنامه‌های خارجی و رسانه بین‌الملل سیما» منصوب شد.

معاون سیما، تأمین و آماده‌سازی برنامه‌های خارجی و برنامه‌های تولید شده در بخش خصوصی، را از اهم وظایف مدیر کل تامین برنامه های خارجی و رسانه بین‌الملل سیما برشمرد.

در این حکم بر شناسایی، انتخاب و خرید بهترین آثار تلویزیونی در تمام ساختارهای برنامه‌سازی خصوصاً برنامه‌های نمایشی، مستند و پویانمایی، منطبق با سیاست‌های کلان رسانه، آماده‌سازی آثار تهیه شده اعم از ترجمه و دوبله، با هماهنگی شبکه‌های ذیربط تاکید شده است.
رصد و تحلیل محتوای برنامه‌های ماهواره‌ای و انعکاس مرتب آن به معاونت سیما و مدیران ارشد سازمان و هماهنگی با شبکه‌های مختلف داخلی و خارجی برای تولید کارهای مشترک از دیگر موارد این حکم است.

تنظیم برنامه جامع اعزام مدیران و کارشناسان ذیربط به بازارها و جشنواره‌های مهم جهانی و منطقه‌ای و حضور فعال و هدفمند در این مراکز، از دیگر تاکیدات معاون سیما بود.
علی اصغر پورمحمدی از زحمات غلامعلی رمضانی در طول مدت تصدی آن اداره کل صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: