تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۲۲:۵۴ کد مطلب 110155

انریکه: مسی بهتر از سوارز و شماره یک دنیاست

سرمربی بارسلونا با وجود درخشش سوارز در این فصل و زدن ۴۰ گل برای بارسا، مسی را بهترین بازیکن تیمش در فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۶ می داند. به گزارش مشرق، لوئیس سوارز در دومین فصل حضورش در بارسلونا توانست با زدن ۴۰ گل و ارسال ۱۶ پاس گل، سهم به سزایی در کسب عنوان قهرمانی آبی اناری ها […]

سرمربی بارسلونا با وجود درخشش سوارز در این فصل و زدن ۴۰ گل برای بارسا، مسی را بهترین بازیکن تیمش در فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۶ می داند.

انریکه: مسی بهتر از سوارز و شماره یک دنیاستبه گزارش مشرق، لوئیس سوارز در دومین فصل حضورش در بارسلونا توانست با زدن ۴۰ گل و ارسال ۱۶ پاس گل، سهم به سزایی در کسب عنوان قهرمانی آبی اناری ها در لالیگا ایفا کند و آقای گل این رقابت ها نیز شد. او همچنین توانست کفش طلای اروپا را نیز از آن خود کند.

 
امروز در نشست خبری بازی فینال کوپا دل ری بین بارسا و سویا، وقتی از انریکه در مورد اینکه سوارز بهترین بازیکن فصل بارسا بود یا خیر سوالی مطرح شد او پاسخ داد:” همه تیم در سطح بسیار بالایی قرار داشت و بازیکنان یک به یک برای کسب قهرمانی لیگ زحمت کشیدند. از نگاه من مسی همچنان شماره یک دنیاست و در این هیچ بحثی وجود ندارد. او بهترین بازیکن بارسا در طول فصل نیز بود. پس از مسی می توان در مورد بازیکنان شماره دو و سه دنیا بحث کرد. مسی قابل قیاس با هیچ بازیکنی در دنیا نیست.”

 
آلوس و شکستن رکورد قهرمانی های پله:” این نتیجه تلاش و زحمت فراوان آلوس است. او نه تنها در زمین که در تمرینات هم فوق العاده کار می کند. دنی به سبک خودش زندگی می کند و یک جنگجوی مادرزاد است.”

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: