تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۲۳:۱۴ کد مطلب 110157

اصلاحیه‌های اعلام‌شده «دورهمی» نادرست است

مهران مدیری در برنامه امشب «دورهمی» میزبان کوروش تهامی(بازیگر)، حمید استیلی(فوتبالیست) و برادران تاجیک(خواننده) می‌شود. به گزارش مشرق، مهران مدیری در برنامه امشب «دورهمی» میزبان کوروش تهامی(بازیگر)،حمید استیلی(فوتبالیست) و برادران تاجیک(خواننده) می‌شود. حمید رحیمی نادی یکی از تهیه کنندگان پروژه گفت: برخلاف اعلام یکی از نشریات، «دورهمی» نسبت به سایر تولیدات تلویزیون کمترین اصلاحیه را […]

مهران مدیری در برنامه امشب «دورهمی» میزبان کوروش تهامی(بازیگر)، حمید استیلی(فوتبالیست) و برادران تاجیک(خواننده) می‌شود.

به گزارش مشرق، مهران مدیری در برنامه امشب «دورهمی» میزبان کوروش تهامی(بازیگر)،حمید استیلی(فوتبالیست) و برادران تاجیک(خواننده) می‌شود.

حمید رحیمی نادی یکی از تهیه کنندگان پروژه گفت: برخلاف اعلام یکی از نشریات، «دورهمی» نسبت به سایر تولیدات تلویزیون کمترین اصلاحیه را داشته و اگر قسمتی از برنامه در تدوین حذف شده به محدودیت زمانی مجموعه مربوط می‌شود.

رحیمی نادی ادامه داد: تمامی اخبار پروژه توسط مدیر روابط عمومی مجموعه منتشر می شود. از اهالی رسانه درخواست دارم قبل انتشار هرگونه خبری با مدیر روابط عمومی هماهنگی‌های لازم را به عمل آورند تا از ایجاد شایعات بی‌اساس جلوگیری شود.

«دورهمی» امشب ساعت ۲۳ از شبکه نسیم بروی آنتن می‌رود. در این برنامه بازیگرانی چون:سیامک انصاری،امیرمهدی ژوله،الیکا عبدالرزاقی،مهران رنجبر،شقایق دهقان به ایفای نقش می‌پردازند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: