تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۲۳:۵۶ کد مطلب 110168

تیموریان در تمرینات تیم ملی شرکت نمی کند

پزشک تیم ملی فوتبال گفت:تلاش می کنیم آندرانیک تیموریان را به شرایط ایده آل و تمرینات گروهی باز گردانیم اما دیگر بازیکنان ملی پوش ، شرایط خوبی را برای تمرینات دارند. به گزارش مشرق، پرهام خانلری درباره وضعیت مصدومان تیم ملی فوتبال پیش از از آغاز اردو اظهار کرد: تمامی بازیکنان در شرایط خوبی هستند اما […]

پزشک تیم ملی فوتبال گفت:تلاش می کنیم آندرانیک تیموریان را به شرایط ایده آل و تمرینات گروهی باز گردانیم اما دیگر بازیکنان ملی پوش ، شرایط خوبی را برای تمرینات دارند.

به گزارش مشرق، پرهام خانلری درباره وضعیت مصدومان تیم ملی فوتبال پیش از از آغاز اردو اظهار کرد: تمامی بازیکنان در شرایط خوبی هستند اما آندرانیک تیموریان به دلیل مصدومیت و اینکه دوران آسیب دیدگی را به تازگی پشت سر گذاشته در چند جلسه ابتدایی تمرینات گروهی تیم ملی شرکت نمی کند و تمرینات اختصاصی انجام می دهد.
 
وی ادامه داد: تمرینات اختصاصی را برای آندو در نظر گرفته ایم و تلاش می کنیم تا وی را به شرایط ایده آل و تمرینات گروهی باز گردانیم تا بتوانیم در رقابت های مرحله دوم مقدماتی جام جهانی از وی استفاده کنیم.

پزشک تیم ملی در پایان اظهار کرد: خوشبختانه دیگر بازیکنان تیم ملی از آمادگی بالایی برخوردارند و با تمام قدرت در تمرینات حاضر ی شوند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: