تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ - ۰۰:۵۳ کد مطلب 110178

فان باستن: باید از شر قانون آفساید راحت شویم

مهاجم سابق تیم ملی هلند به انتقاد از بعضی قوانین پیچیده رشته ورزشی فوتبال پراخت. به گزارش مشرق، مارکو فان باستن، مهاجم سابق میلان و تیم ملی هلند، در گفت و گویی جالب توجه مدعی شد که فوتبال باید تغییرات زیادی را در قوانین فعلی خود به وجود آورد. فان باستن گفت:” در حال حاضر زمان […]

مهاجم سابق تیم ملی هلند به انتقاد از بعضی قوانین پیچیده رشته ورزشی فوتبال پراخت.

به گزارش مشرق، مارکو فان باستن، مهاجم سابق میلان و تیم ملی هلند، در گفت و گویی جالب توجه مدعی شد که فوتبال باید تغییرات زیادی را در قوانین فعلی خود به وجود آورد.

فان باستن گفت:” در حال حاضر زمان های زیادی در فوتیال هدر می رود و ما باید چاره ای برای آن بیندیشیم. بازیکنان را به سختی با کارت قرمز جریمه کنیم اگر آن ها حین تعویض شدن یا زمان های دیگر سعی می کنند تا وقت بازی را تلف کنند. سرعت بازی همواره باید بالا باشد تا فوتبال رشته هیجان انگیزی باقی بماند. نگاه کنید که فوتبال مدرن امروزه به چه شکل در آمده و تیم ها چگونه با ۱۱ بازیکن در منطقه خودی رو به دفاع مطلق می آورند.

 
ما همچنین باید از شر قانون آفساید نیز راحت شویم. این قانونی است که بسیار پیجیده شده و همواره بحث های زیادی را در محافل مختلف به راه می اندازد. فوتبال ۵۰ سال پیش تفریح فوق العاده ای بود اما امروزه تبدیل به یک تجارت شده چرا که پول زیادی به میان آمده است. من همچنین امیدوارم تا ویدئو چک نیز به زودی در کار داوران دخالت داده شود تا آن ها بتوانند تصمیمات بهتری اتخاذ کنند.”

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: