تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ - ۰۲:۰۶ کد مطلب 110186

پوردستان: رزمایش موشکی نزاجا فردا آغاز می‌شود

فرمانده نیروی زمینی ارتش از آغاز رزمایش «بیت‌المقدس ۲۸ » از فردا در کویر مرنجاب آران و بیدگل کاشان خبر داد.  به گزارش مشرق، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از آغاز رزمایش بیت‌المقدس ۲۸ این نیرو با غرش موشک‌های نازعات و فجر ۵ از فردا در کویر کاشان خبر داد […]

فرمانده نیروی زمینی ارتش از آغاز رزمایش «بیت‌المقدس ۲۸ » از فردا در کویر مرنجاب آران و بیدگل کاشان خبر داد.

 به گزارش مشرق، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از آغاز رزمایش بیت‌المقدس ۲۸ این نیرو با غرش موشک‌های نازعات و فجر ۵ از فردا در کویر کاشان خبر داد و گفت: این رزمایش به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر به مدت ۲ روز به منظور نمایش اقتدار و توانمندی‌های یگان‌های نیروی زمینی ارتش در کاشان و منطقه عمومی نصرآباد اصفهان برگزار می‌شود.

پوردستان به بیان اینکه آخرین تاکتیک‌های دفاعی و موشکی و جدیدترین سلاح‌ها به صورت کاملاً واقعی در این رزمایش چک خواهد شد، افزود: در مرحله اول شاهد پرتاب موشک‌های نازعات N10، نازعات N6 و راکب فجر ۵ خواهیم بود که به دست توانمند مهندسین صنعت دفاعی و نیروی زمینی ارتش ارتقا یافته‌اند.

وی هدف دیگر از برگزاری این رزمایش را ارتقا آمادگی رزمی یگان‌های نزاجا و آزمایش تجهیزات و سلاح‌هایی که تاکنون در این نیرو رونمایی شده است، دانست و تصریح کرد: امروز نیروی زمینی ارتش در اوج آمادگی رزمی قرار دارد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش پیام این رزمایش را صلح و امنیت برای کشورهای دوست و همسایه و نیز پاسخی سخت، خشن و کوبنده به دشمنان جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: