تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ - ۰۵:۱۵ کد مطلب 110207

فراکسیون امید چهارشنبه در مورد معرفی نامزد ریاست مجلس تصمیم می‌گیرد

سخنگوی فراکسیون امید از برگزاری سومین جلسه مجمع عمومی فراکسیون امید خبر داد و گفت: دستور کار اصلی این نشست تصمیم گیری در مورد معرفی نامزد فراکسیون برای ریاست مجلس خواهد بود. به گزارش مشرق، محمد علی وکیلی منتخب مردم تهران در مجلس دهم با اشاره به جزئیات سومین جلسه فراکسیون امید اظهار داشت: سومین […]

سخنگوی فراکسیون امید از برگزاری سومین جلسه مجمع عمومی فراکسیون امید خبر داد و گفت: دستور کار اصلی این نشست تصمیم گیری در مورد معرفی نامزد فراکسیون برای ریاست مجلس خواهد بود.

به گزارش مشرق، محمد علی وکیلی منتخب مردم تهران در مجلس دهم با اشاره به جزئیات سومین جلسه فراکسیون امید اظهار داشت: سومین جلسه مجمع عمومی فراکسیون امید بعدازظهر چهارشنبه در محل ساختمان مشروطه برگزار خواهد شد و دستور کار اصلی این نشست تصمیم گیری در مورد معرفی نامزد فراکسیون برای ریاست مجلس خواهد بود.

وی ادامه داد: در این جلسه همچنین پیرامون تعیین شاخص های افرادی که از طرف فراکسیون برای تصدی مسئولیت‌های مختلف در هیئت رئیسه معرفی می شوند و نیز پیرامون ارکان مجلس تصمیم گیری خواهد شد.

سخنگوی فراکسیون امید تأکید کرد: در مورد عضویت اعضا در کمیسیون‌های تخصصی مجلس با توجه به تجربه و تخصص افراد و مواردی که در آیین نامه داخلی مجلس ذکر شده گفت‌وگو خواهد شد.

وکیلی خاطرنشان کرد: سومین جلسه مجمع عمومی فراکسیون امید در صورت نیاز در روز پنجشنبه ادامه خواهد یافت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: