تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ - ۰۵:۳۹ کد مطلب 110208

یوونتوس با گل مورتا به قهرمانی رسید/میلان شانس سهمیه را از دست داد

یوونتوس با گلی که موراتا در وقت‌های اضافه به ثمر رساند مقابل میلان به برتری رسید و قهرمان جام حذفی ایتالیا شد. به گزارش مشرق، در چارچوب جام حذفی ایتالیا موسوم به کوپا ایتالیا از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه یوونتوس قهرمان کالچو در ورزشگاه المپیک رم با قضاوت جیانلوکا روکی به مصاف آث میلان […]

یوونتوس با گلی که موراتا در وقت‌های اضافه به ثمر رساند مقابل میلان به برتری رسید و قهرمان جام حذفی ایتالیا شد.

به گزارش مشرق، در چارچوب جام حذفی ایتالیا موسوم به کوپا ایتالیا از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه یوونتوس قهرمان کالچو در ورزشگاه المپیک رم با قضاوت جیانلوکا روکی به مصاف آث میلان رفت.

یوونتوس با عبور از سد اینتر راهی فینال شده بود.

میلان با غلبه بر آلساندریا راهی فینال شد.

این مصاف در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان آلگری خاتمه یافت.

تک گل بازی را موراتا در دقیقه ۱۱۰ برای یوونتوس به ثمر رساند.

نیمه اول با حملات میلان آغاز شد و یوونتوس هم با ضد حملات متقابل بازی را به تعادل کشید.در ادامه میلان که برای حضور در لیگ قهرمانان به پیروزی در این بازی نیاز داشت با انگیزه تر توپ می زد اما حملات دو تیم راهی به دروازه نبرد و نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت.درصد مالکیت ۵۸ درصد به ۴۲ درصد نشان از تسلط میلان به بازی داشت.

نیمه دوم با حملات یووه آغار شد اما دوناروما اجازه وردو وپ به دروازه میلان را نداد تا توپ بازی در میانه میدان بیشتر ضرب بخورد.در آنتهای نیمه دوم خستگی در ساق‌ها بازیکنان دو تیم دیده می‌شد و بازی ضعیف پوگبا در میانه میدان سیاه و سفید‌های بیشتر به چشم می آمد. در نهایت نیمه دوم با تساوی بدون گل به پایان رسید تا اینکه حضور موراتا به عنوان یار جانشین در دقیقه ۱۱۰ تاثیر خود را به بازی گذاشت و قبل از اینکه کار به ضربات پنالتی کشیده شود یووه توسط مهاجم اسپانیایی به گل رسید و با همین گل قهرمان جام حذفی شد تا میلان تنها شانس حضور در لیگ قهرمانان را از دست بدهد.

یوونتوس پیش از این ۱۰ بار عنوان قهرمانی جام حذفی را کسب کرده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: