تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ - ۰۶:۰۸ کد مطلب 110213

گزارش تصویری از برپایی موکب های پذیرایی از زائرین مسجد مقدس جمکران

برپایی موکب های هیات مختلف در مسیر بلوار پیامبر اعظم(ص) شهر قم که حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) را به مسجد مقدس جمکران متصل می کند و ارایه خدمات گوناگون به زائران سمت مسجد جمکران حال و هوای این خیابان را همانند شور و معنویت پیاده روی عظیم اربعین نموده است. به گزارش سرویس فرهنگی […]

برپایی موکب های هیات مختلف در مسیر بلوار پیامبر اعظم(ص) شهر قم که حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) را به مسجد مقدس جمکران متصل می کند و ارایه خدمات گوناگون به زائران سمت مسجد جمکران حال و هوای این خیابان را همانند شور و معنویت پیاده روی عظیم اربعین نموده است.

به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه ۵۹۸، برپایی موکب های هیات مختلف در مسیر بلوار پیامبر اعظم(ص) شهر قم که حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) را به مسجد مقدس جمکران متصل می کند و ارایه خدمات گوناگون به زائران سمت مسجد جمکران حال و هوای این خیابان را همانند شور و معنویت پیاده روی عظیم اربعین نموده است.

در این مسیر ایستگاه های صلواتی از استان های مختلف با ارائه خدمات مختلف رفاهی، پزشکی ، فرهنگی و توزیع غذا در این ایام پذیرای زائرین و مجاورین این شهر و مسجد مقدس جمکران می باشند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: