تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ - ۰۵:۵۶ کد مطلب 110214

مقام امریکایی از احتمال کشته شدن سرکرده طالبان خبر داد

یک مقام آمریکایی اعلام کرد «ملا اختر منصور» سرکرده طالبان افغانستان و یک جنگجوی دیگر طالبان، در جریان حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی در پاکستان احتمالا کشته شده اند. به گزارش مشرق، این مقام آمریکایی که خواست نامش فاش نشود در این باره گفت باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا دستور انجام این حمله را صادر […]

یک مقام آمریکایی اعلام کرد «ملا اختر منصور» سرکرده طالبان افغانستان و یک جنگجوی دیگر طالبان، در جریان حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی در پاکستان احتمالا کشته شده اند.

به گزارش مشرق، این مقام آمریکایی که خواست نامش فاش نشود در این باره گفت باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا دستور انجام این حمله را صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، این مقام آمریکایی در ادامه افزود این حمله حدود ساعت شش بامداد به وقت شرقی آمریکا (ساعت ۱۰ صبح به وقت گرینویچ) صورت گرفت. این بدان معنا است که این حمله، شامگاه جمعه در منطقه هدف انجام شد.

وی افزود چند هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی، افرادی را که سوار بر یک خودرو در یکی از مناطق دورافتاده پاکستان در مرز این کشور با افغانستان بودند، هدف قرار دادند. محل وقوع این حمله، جنوب غربی شهر «احمد وال» اعلام شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: