تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۷ کد مطلب 110256

خداحافظی ابرا با پاریس پس از فتح جام

ابرستاره تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در پی فتح جام حذفی با این تیم خداحافظی کرد. به گزارش مشرق، در حالی که ابراهیموویچ و وکلایش مصر هستند تا یک فصل دیگر را نیز در دنیای فوتبال حرفه‌ای اروپا تجربه کنند، احتمال تمدید قرارداد این ستاره آماده با نماینده پاریس تقریبا صفر و مشخص شد که او قصد […]

ابرستاره تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در پی فتح جام حذفی با این تیم خداحافظی کرد.

خداحافظی ابرا با پاریس پس از فتح جام
به گزارش مشرق، در حالی که ابراهیموویچ و وکلایش مصر هستند تا یک فصل دیگر را نیز در دنیای فوتبال حرفه‌ای اروپا تجربه کنند، احتمال تمدید قرارداد این ستاره آماده با نماینده پاریس تقریبا صفر و مشخص شد که او قصد دارد فصل آینده را با لباسی دیگر تجربه کند.

زلاتان ابراهیموویچ شب گذشته نقش بسزایی در قهرمانی پاری‌سن‌ژرمن و پیروزی این تیم برابر المپیک مارسی مدعی داشت. او در پایان این مبارزه بزرگ هنگام خروج از زمین به خبرنگاران فرانس ۲۴ گفت: خداحافظی مرا به مقامات پاری‌سن‌‌ژرمن برسانید. فصل خوبی بود و من اکنون باید به دعوت مشتریان دیگر خود پاسخ بدهم. از همه مردم پاریس ممنونم و به آنها تبریک می‌گویم.

زلاتان از چند تیم ایتالیایی، انگلیسی و اسپانیایی پیشنهاد رسمی دارد و هنوز به صورت شفاف واکنشی به این پیشنهادات نشان نداده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: