تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۹ کد مطلب 110258

تولید ۵.۵ میلیون تن فولاد در ایران طی ۴ ماه

انجمن جهانی آهن و فولاد اعلام کرد تولید فولاد ایران در ۴ ماهه نخست سال جاری میلادی با رشد ۱.۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۵.۵۷ میلیون تن رسید. به گزارش مشرق، انجمن جهانی آهن و فولاد در جدیدترین گزارش خود از رشد ۱٫۵ درصدی تولید فولاد ایران در ۴ ماه نخست […]

انجمن جهانی آهن و فولاد اعلام کرد تولید فولاد ایران در ۴ ماهه نخست سال جاری میلادی با رشد ۱.۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۵.۵۷ میلیون تن رسید.

به گزارش مشرق، انجمن جهانی آهن و فولاد در جدیدترین گزارش خود از رشد ۱٫۵ درصدی تولید فولاد ایران در ۴ ماه نخست سال جاری میلادی خبر داد.

تولید فولاد ایران که در ۴ ماه نخست سال ۲۰۱۵ بالغ بر ۵٫۴۸۸ میلیون تن گزارش شده بود در ۴ ماه نخست سال جاری میلادی به ۵٫۵۷ میلیون تن افزایش یافته است.

تولید فولاد جهان در ۴ ماهه نخست سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال قبل افت ۲٫۸ درصدی داشته و به ۵۲۱٫۲ میلیون تن رسیده است.

بر اساس این گزارش در آوریل ۲۰۱۶ تولید فولاد ایران بالغ بر ۱٫۵۰۹ میلیون تن بوده است که این رقم با رشد ۷٫۸ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شده است. ایران در آوریل سال گذشته ۱٫۳۹۹ میلیون تن فولاد تولید کرده بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: