تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ - ۱۵:۳۳ کد مطلب 110295

شیطنت اماراتی‌ها در مورد کری‌خوانی تراکتوری‌ها

یک روزنامه اماراتی با اشاره به کری‌خوانی هواداران تراکتورسازی برای تیم النصر در فضای مجازی، مطلبی شیطنت‌آمیز منتشر کرد. به گزارش مشرق، روزنامه البیان امارات در مطلبی با اشاره به بازی برگشت تیم‌های تراکتورسازی و النصر نوشت: هواداران تیم تراکتورسازی تبریز اقدامات گسترده‌ای را در شبکه‌های اجتماعی جهت پیروزی در بازی برگشت برابر تیم النصر […]

یک روزنامه اماراتی با اشاره به کری‌خوانی هواداران تراکتورسازی برای تیم النصر در فضای مجازی، مطلبی شیطنت‌آمیز منتشر کرد.

به گزارش مشرق، روزنامه البیان امارات در مطلبی با اشاره به بازی برگشت تیم‌های تراکتورسازی و النصر نوشت: هواداران تیم تراکتورسازی تبریز اقدامات گسترده‌ای را در شبکه‌های اجتماعی جهت پیروزی در بازی برگشت برابر تیم النصر انجام داده‌اند.

این روزنامه در ادامه مطلب شیطنت‌آمیز خود از کری‌خوانی هواداران تیم تبریزی برداشت نادرستی کرده و در ادامه آورده است: هواداران تیم تراکتورسازی با انتشار تصاویری از همگان دعوت به تشییع جنازه النصر در بازی سه‌شنبه آینده کرده‌اند.

عبدالله بن طوق، نایب رئیس باشگاه النصر امارات در واکنش به اقدام هواداران تیم تراکتورسازی در  پیامی توییتری اعلام کرد: ما به این مسائل توجه نمی‌کنیم و سیستم اداری کنفدراسیون فوتبال آسیا همه مسائل را تحت نظر خواهد داشت.

روزنامه البیان امارات در خاتمه از اطمینان خاطر کادر تیم النصر بابت وجود امنیت و انجام اقدامات لازم توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر داد.

بازی رفت دو تیم النصر و تراکتورسازی با نتیجه چهار بر یک به سود تیم اماراتی خاتمه یافت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: