تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ - ۱۶:۵۶ کد مطلب 110317

محدودیت‌های ترافیکی محور‌های هراز و کرج- چالوس

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اعلام این خبر که تمامی جاده‌ها در حال حاضر از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند از یکطرفه شدن محورهای هراز و کرج- چالوس به منظور تسهیل در بازگشت هموطنان از سفرها در ساعات بعدازظهر امروز خبر داد. به گزارش مشرق، سرهنگ نادر رحمانی رئیس […]

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اعلام این خبر که تمامی جاده‌ها در حال حاضر از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند از یکطرفه شدن محورهای هراز و کرج- چالوس به منظور تسهیل در بازگشت هموطنان از سفرها در ساعات بعدازظهر امروز خبر داد.

یکطرفه‌ شدن محور هراز و کرج- چالوس از بعدازظهر امروز
به گزارش مشرق، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو خبرنگار انتظامی خبرگزاری، درمورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی ک شور اظهار داشت: در حال حاضر تمامی جاده‌ها از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به اعمال محدودیت‌های پلیس راهور ناجا برای تسهیل در تردد هموطنان با توجه به موج بازگشت از سفرها پرداخت و گفت: به همین منظور از ساعت ۱۴ امروز در محور کرج- چالوس محدودیت تردد انواع وسایل نقلیه اعمال خواهد شد.

وی افزود: از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۲ بامداد فردا دوشنبه مورخه ۳ خرداد ۹۵ از ۱۵ کیلومتری جنوب مرزن‌آباد (دزدبن) به سمت کرج یکطرفه خواهد شد.

این مقام ارشد راهور ناجا به محور هراز پرداخت و خاطرنشان کرد: از ساعت ۱۳ امروز تردد انواع وسیله نقلیه از رودهن به آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۵ تا ۳ بامداد فردا دوشنبه ۳ خرداد ۹۵ تردد از سمت آب اسک به رودهن یکطرفه خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: