تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ - ۲۱:۳۰ کد مطلب 110418

دو جایزه‌ای که در پایان فصل به سردار رسید

جشن پایان فصل تیم فوتبال روستوف روسیه در حالی برگزار شد که بازیکنان ایرانی این تیم غایب بودند. به گزارش مشرق، تیم روستوف در دیدار پایانی رقابت‌های این فصل لیگ برتر روسیه روز گذشته به برتری ۲ بر صفر مقابل ترک گروزنی رسید و به کسب نایب قهرمانی این رقابت‌ها بسنده کرد تا سهمیه لیگ […]

جشن پایان فصل تیم فوتبال روستوف روسیه در حالی برگزار شد که بازیکنان ایرانی این تیم غایب بودند.

به گزارش مشرق، تیم روستوف در دیدار پایانی رقابت‌های این فصل لیگ برتر روسیه روز گذشته به برتری ۲ بر صفر مقابل ترک گروزنی رسید و به کسب نایب قهرمانی این رقابت‌ها بسنده کرد تا سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را هم کسب کند.

باتوجه به پایان فصل، باشگاه روستوف امروز (یکشنبه) جشنی را به مناسبت پایان فصل و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برپا کرد. سردار آزمون و سعید عزت‌اللهی، دو بازیکن ایرانی روستوف که پس از بازی روز گذشته بلافاصله راهی ایران شدند تا در اردوی تیم ملی شرکت کنند، در این جشن غایب بودند.

جشن پایان فصل روستوفی‌ها در حالی برگزار شد که باشگاه اقدام به انتخاب بهترین‌های فصل خود کرد که سردار آزمون در دو بخش به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد. مهاجم ایرانی روستوف یک بار به عنوان بهترین بازیکن فصل و یک بار هم به عنوان بهترین گلزن رقابت‌های این فصل انتخاب شد که در غیاب او مترجمش جایزه آزمون را گرفت.

سردار آزمون در این فصل در ۲۴ بازی به صورت ثابت و تعویضی برای روستوف به میدان رفت که ۹ بار موفق به گلزنی شد و چندین بار هم پایه‌ساز گل‌های تیمش بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: