تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ - ۲۲:۴۵ کد مطلب 110461

پیام کی‌روش برای شیاطین سرخ +عکس

سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران به بهانه قهرمانی شیاطین سرخ اولدترافورد پیام تبریکی برای طرفداران این تیم انگلیسی ارسال کرد. به گزارش مشرق، کارلوس کی روش که سال ها به عنوان دستیار اول سرآلکس فرگوسن روی نیمکت رهبری منچستریونایتد نشست بعد از قهرمانی این تیم در FA کاپ جزیره با قراردادن پستی در شبکه اجتماعی […]

سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران به بهانه قهرمانی شیاطین سرخ اولدترافورد پیام تبریکی برای طرفداران این تیم انگلیسی ارسال کرد.

به گزارش مشرق، کارلوس کی روش که سال ها به عنوان دستیار اول سرآلکس فرگوسن روی نیمکت رهبری منچستریونایتد نشست بعد از قهرمانی این تیم در FA کاپ جزیره با قراردادن پستی در شبکه اجتماعی اش این افتخار را به طرفداران این تیم تبریک گفت.

در پست کی روش آمده است:« ۲۱ می ۲۰۰۸ یعنی دقیقا هشت سال پیش با منچستر یونایتد در فینال لیگ قهرمانان اروپا موفق شدیم در ورزشگاه روژنیکی مسکو از سد چلسی عبور کرده و جام قهرمانی را بالای سر ببریم. افتخاری که بخش بزرگی از حافظه من را به خود اختصاص داده و هیچ گاه آن شب را فراموش نمی کنم ، تبریک به همه بازیکنان، کادر فنی و مدیریتی آن تیم فوق العاده! الان هم خوشحالم در سالروز آن موفقیت بزرگ منچستریونایتد عنوان قهرمانی FA کاپ را به خود اختصاص داد به همین خاطر به همه بابت این قهرمانی تبریک می گویم».

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: