تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۲ - ۲۳:۲۹ کد مطلب 110478

هلاکت مسئول ارشد داعش در شمال عراق+عکس

در بمباران دقیق یکی از مقرهای گروه تروریستی تکفیری داعش در شمال عراق، مسئول امنیتی این روه در جبهه شمالی این کشور به هلاکت رسیده است. گروه بین الملل مشرق- در بمباران دقیق یکی از مقرهای گروه تروریستی تکفیری داعش در شمال عراق، مسئول امنیتی این روه در جبهه شمالی این کشور به هلاکت رسیده است. […]

در بمباران دقیق یکی از مقرهای گروه تروریستی تکفیری داعش در شمال عراق، مسئول امنیتی این روه در جبهه شمالی این کشور به هلاکت رسیده است.

گروه بین الملل مشرق- در بمباران دقیق یکی از مقرهای گروه تروریستی تکفیری داعش در شمال عراق، مسئول امنیتی این روه در جبهه شمالی این کشور به هلاکت رسیده است.

هلاکت مسئول ارشد داعش در شمال عراق+عکس

بنابر این گزارش، “علی اسود الزوبعی” فرمانده امنیتی داعش در استان نینوی واقع در شمال عراق در اثر اصابت موشک هوا به زمین شلیک شده از بمب افکن اف ۱۶ ارتش عراق به همراه ۱۱ تن از معاونین و همکارانش به هلاکت رسیده است. حمله هوایی در حین برگزاری جلسه محرمانه وی و همدستانش برای بررسی آخرین تحولات میدانی پس از حملات اخیر نیروهای ارتش عراق به مواضع داعش صورت گرفته است. الزوبعی در دوره دیکتاتوری صدام، افسر ارشد با دره سرهنگی در گارد ویژه ریاست جمهوری عراق بوده و از لحظه سقوط حکومت وی از سوی سازمانهای امنیتی این کشور به اتهام ارتکاب جنایات جنگی تحت تعقیب قرار داشته است. وی شش ماه در زندان معروف بوکا متعلق به ارتش آمریکا که کلیه فرماندهان و رهبران داعش در آن زندانی بوده اند، حضور داشته است.

هلاکت مسئول ارشد داعش در شمال عراق+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: