تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۰۰:۱۷ کد مطلب 110487

نکونام: فقط مسی می توانست آن گل را به ایران بزند

کاپیتان ایران در جام جهانی برزیل، درباره بازی با آرژانتین گفت: مسی فقط می توانست آن گل را بزند. اگر او در آرژانتین نبود ما بازنده نمی شدیم. به گزارش مشرق، جواد نکونام کاپیتان ایران در جام جهانی برزیل، اخیرا گفت و گویی با تلویزیون فیفا انجام داد که در بخشی از این مصاحبه درباره […]

کاپیتان ایران در جام جهانی برزیل، درباره بازی با آرژانتین گفت: مسی فقط می توانست آن گل را بزند. اگر او در آرژانتین نبود ما بازنده نمی شدیم.

به گزارش مشرق، جواد نکونام کاپیتان ایران در جام جهانی برزیل، اخیرا گفت و گویی با تلویزیون فیفا انجام داد که در بخشی از این مصاحبه درباره بازی با آرژانتین گفت: «مسی فقط می توانست آن گل را بزند. اگر او در آرژانتین نبود ما بازنده نمی شدیم. هیچکس نمی توانست چنین گلی به ایران بزند.»

او درباره جام جهانی گفت: «ما رفته بودیم تا با تمام قوا بازی کنیم. می توانستیم در بازی آرژانتین حتی سه امتیاز را به دست بیاوریم. نمی خواستیم در جام جهانی زنگ تفریح باشیم.» نکونام همچنین درباره کار با جان فرانکو زولا گفت: «در مدتی که با او کار کردم، دیدم در کنار بازیگری، مربی بزرگی هم بود. از او چیزهای زیادی یاد گرفتم که به دردم می خورد.»

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: