تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۰۲:۱۷ کد مطلب 110510

شهاب حسینى بهترین بازیگر مرد جشنواره کن شد +عکس

ژان پیر لئو بازیگر پیشکسوت فرانسوی در اختتامیه کن مورد تقدیر قرار گرفت و نخل طلای افتخاری کن به او اهدا شد و پس از آن مورد تشویق حاضران قرار گرفت. به گزارش مشرق، مراسم اختتامیه شصت و نهمین جشنواره کن دقایقی پیش پس از اتمام مراسم فرش قرمز برگزار شد. دوربین طلا به فیلم «الهی» […]

ژان پیر لئو بازیگر پیشکسوت فرانسوی در اختتامیه کن مورد تقدیر قرار گرفت و نخل طلای افتخاری کن به او اهدا شد و پس از آن مورد تشویق حاضران قرار گرفت.

به گزارش مشرق، مراسم اختتامیه شصت و نهمین جشنواره کن دقایقی پیش پس از اتمام مراسم فرش قرمز برگزار شد.
 
دوربین طلا به فیلم «الهی» رسید

فیلم فرانسوی «الهی» ساخته «هدا بیامینا» موفق به کسب جایزه دوربین طلایی بهترین فیلم اول جشنواره کن در سال ۲۰۱۶شد. هدا بنیاما که از این جایزه هیجان زده بود روی سن در مورد زنان و مسئولیتی که در جامعه بر عهده دارند صحبت کرد.

ژان‌پیرلئو نخل طلای افتخاری گرفت

ژان پیر لئو بازیگر پیشکسوت فرانسوی مورد تقدیر قرار گرفت و نخل طلای افتخاری کن به او اهدا شد و پس از آن مورد تشویق حاضران قرار گرفت. ژان پیر لو روی سن گفت: الان همان احساسی را دارم که ۵۹ سال پیش تروفو فیلمنامه‌ «چهارصد ضربه» را برای اولین بار به من داد و از بابت آن چنین حسی داشتم.
 

شهاب حسینی برنده نخل طلا شد

شهاب حسینی در حالیکه ترانه علیدوستی از خوشحالی اشک میریخت روی سن رفت و پس از گرفتن جایزه بهترین بازیگر مرد گفت : جایزه را به مرد سرزمینم تقدیم می‌کنم و در ادامه از اصغر فرهادی و عوامل فیلم تشکر کرد. مهین شهابی داور ایرانی شصت‌و نهمین جشنواره کن نیز روی سن به سخنان حسینی گوش می‌داد.

شهاب حسینى بهترین بازیگر مرد جشنواره کن شد +عکس

*جایزه بهترین بازیگر زن و نخل طلای این بخش به ژاکلین ژوزه برای فیلم «ماروسا» رسید
 

این خبر در حال تکمیل است…

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: