تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۰۲:۵۵ کد مطلب 110514

ارسال ۲۵ تن مواد دارویی از ترکیه به داعش

نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات علیه گروه‌های تروریستی، توانستند امنیت نیروگاه تولید برق الزاره در حومه جنوبی حماه را برقرار کنند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در ادامه عملیات علیه گروههای تروریستی موفق شدند محاصره نیروگاه تولید برق الزاره در حومه جنوبی حماه را بعد از […]

نیروهای ارتش سوریه در ادامه عملیات علیه گروه‌های تروریستی، توانستند امنیت نیروگاه تولید برق الزاره در حومه جنوبی حماه را برقرار کنند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، ارتش سوریه و نیروهای مقاومت در ادامه عملیات علیه گروههای تروریستی موفق شدند محاصره نیروگاه تولید برق الزاره در حومه جنوبی حماه را بعد از درگیری های شدید با تروریستهای النصره و احرار الشام که به عمق شهرک حر بنفسه عقب نشینی کردند، بشکنند.
 
و خبر دیگر اینکه دستگاههای امنیتی سوریه، یک محموله حاوی ۲۵ تن مواد و تجهیزات بیمارستان‌های صحرایی را که از ترکیه برای تروریست‌های داعشی ارسال شده بود، در شهر حلب کشف و آن را مصادره کردند.
 
منابع امنیتی سوریه گفتند، ارزش این محموله بیش از ۱۰۰ هزار دلار است و نیروهای سوریه در این عملیات، عبدالرحمن کنجو تروریست وابسته به لواء شهداء الحق را بازداشت کردند. کنجو مسئولیت انتقال سلاح و دارو به گروه‌های تروریستی در ریف حلب را بر عهده داشت.
 
یک منبع نظامی به خبرنگار تسنیم در دمشق گفت که ارتش سوریه در ادامه عملیات خود علیه گروههای تروریستی در اطراف شهرک الزاره در جنوب حماه، همه مناطق و مواضع مهم در شمال و شرق شهرک حر بنفسه را به کنترل خود در آورد و بیش از ۱۲۰ تروریست داعشی را هلاکت رساند.
 
و خبر دیگر اینکه ارتش سوریه با کمک نیروی هوایی و یگان توپخانه ای، حمله تروریستهای جبهه النصره و احرار الشام را به مناطق نظامی در محور معان و تل بزان دفع کرد که در پی آن ۲۵ تروریست کشته و دهها  تن دیگر زخمی و تجهیزات جنگی آنها منهدم شد. در بین کشته شدگان سمیر الاسمر سرکرده میدانی جبهه النصره دیده می شود.
 
ارتش سوریه همچنین موفق شد تپه حداده در جبل الاکراد در حومه شرقی لاذقیه را بعد از درگیری های بسیار شدید با گروههای تروریستی ترکستانی و چچنی به کنترل خود در بیاورد. 
 
و خبر دیگر اینکه ارتش سوریه موفق شد ابوخدیجه المصری مسئول بخش غربی گروه تروریستی داعش در شهر دیرالزور را در درگیری های جبهه جبل الثرده در حومه جنوب شرقی دیر الزور در شمال شرق این کشور به هلاکت برساند. همزمان با این تحول، جنگنده های سوریه چندین بار مواضع تروریستهای داعشی در شهرک صنعتی در شهر دیرالزور و اطراف میدان بانوراما در جنوب غرب این شهر را هدف قرار دادند و شماری از تروریستها را کشته و یا زخمی کردند.
 
ارتش سوریه همچنین مناطق تمرکز گروه تروریستی داعش در ام التبابیر و اطراف چاه شاعر در حومه شرقی حمص را هدف قرار داد. ارتش سوریه تلاش دارد کل این منطقه را به کنترل خود در بیاورد. همچنین جنگنده های سوریه چندین بار مواضع تروریستها در برج قاعی و الغنطو و اطراف شهرک الحوله در حومه جنوبی حمص را هدف قرار دادند.
 
و خبر دیگر اینکه در راستای ادامه درگیری بین گروههای تروریستی در سوریه، گروه تروریستی لواء‌ بروج الاسلام وابسته به ارتش آزاد مراکز تجمع گروه تروریستی  لواء‌ شهداء الیرموک وابسته به گروه تروریستی داعش را در اطراف سد سحم الجولان و شهرک عین ذکر هدف قرار داد که در پی آن دهها تروریست از دو طرف کشته شدند.
 

همزمان جبهه النصره و همپیمانانش مراکز تجمع لواء الیرموک را در اطراف شهرک نافعه هدف قرار دادند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: