تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۰۳:۴۸ کد مطلب 110524

گفت و شنود کیهان در مورد تناقص‌ گویی دولت در مورد برجام

به گزارش مشرق، روزنامه کیهان در قسمت گفت و شنود امروز خود نوشت: گفت: آقای نهاوندیان، رئیس دفتر رئیس جمهور در نشست «برجام و اقتصاد مقاومتی» گفته است «برجام قرار نیست برای ما رشد اقتصادی بیاورد»! گفتم: ولی طی ۳ سال گذشته همه دولتمردان دست‌اندرکار می‌گفتند که حتی آب خوردن مردم هم به توافق هسته‌ای […]

به گزارش مشرق، روزنامه کیهان در قسمت گفت و شنود امروز خود نوشت:

گفت: آقای نهاوندیان، رئیس دفتر رئیس جمهور در نشست «برجام و اقتصاد مقاومتی» گفته است «برجام قرار نیست برای ما رشد اقتصادی بیاورد»!

گفتم: ولی طی ۳ سال گذشته همه دولتمردان دست‌اندرکار می‌گفتند که حتی آب خوردن مردم هم به توافق هسته‌ای ارتباط دارد و بعد از اجرایی شدن برجام اعلام کردند که برجام گشایش اقتصادی، رفاه، اشتغال و رونق کسب و کار و… می‌آورد. پس آنهمه وعده و وعید چی شد؟!

گفت: فعلاً که به این پرسش پاسخی نمی‌دهند و انگار نه انگار همین آقایان بودند که آنهمه درباره دستاوردهای اقتصادی برجام داد سخن می‌دادند!

گفتم: مادری شب امتحان به پسر دانش‌آموزش گفت؛ اگر فردا مردود شدی دیگر فرزند من نیستی! و فردا پسرش را در کوچه دید که مشغول بازی است، پرسید؛ خب! از امتحان چه خبر؟ و پسرش سری تکان داد و پرسید؛ ببخشید، شما؟!

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: