تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۰۷:۲۸ کد مطلب 110551

یورش صهیونیست های افراطی به مسجدالاقصی

صهیونیست های افراطی با حمایت نیروهای امنیتی رژیم اشغالگر قدس، به صحن مسجدالاقصی یورش بردند. به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، منابع آگاه در بیت المقدس روز یکشنبه گفتند که شهرک نشینان صهیونیست در پی ورود به مسجد الاقصی دست به اقدامات تحریک آمیز زدند.نمازگزاران و روحانیون حاضر در مسجدالاقصی نیز […]

صهیونیست های افراطی با حمایت نیروهای امنیتی رژیم اشغالگر قدس، به صحن مسجدالاقصی یورش بردند.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، منابع آگاه در بیت المقدس روز یکشنبه گفتند که شهرک نشینان صهیونیست در پی ورود به مسجد الاقصی دست به اقدامات تحریک آمیز زدند.
نمازگزاران و روحانیون حاضر در مسجدالاقصی نیز برای مقابله با شهرک نشینان با سردادن شعار الله اکبر آنها را وادار به ترک مسجد کردند.

بر اساس این گزارش، مقام های رژیم صهیونیستی با دادن اجازه به شهرک نشینان برای یورش به مسجد الاقصی، درصدد تقسیم زمانی و مکانی آن و یهودی سازی این شهر مقدس هستند.

این درحالی است که سرزمین های اشغالی شاهد انتفاضه جدید علیه رژیم صهیونیستی است.

انتفاضه سوم مردم فلسطین موسوم به انتفاضه قدس در اکتبر سال گذشته (مهرماه) در پی تشدید برخورد صهیونیست ها و شهرک نشینان با مردم فلسطین و هتک حرمت های مکرر آن ها به مسجد الاقصی آغاز شد.

از آغاز انتفاضه قدس تاکنون، ۲۱۲ فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست درکرانه باختری، نوار غزه و سرزمین های اشغالی به شهادت رسیده اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: