تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۲ کد مطلب 110586

مراسمی برای آزادسازی خرمشهر در مسکو

مراسم رونمایی کتاب‌های دفاع مقدسی و افتتاح نمایشگاه عکس خرمشهر برای بزرگداشت سال‌روز آزادسازی خرمشهر در مسکو برگزار می‌شود. به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، این مراسم به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در روسیه و همکاری موزه جنگ مسکو همزمان با “سال‌روز آزادسازی خرمشهر ” با هدف معرفی فرهنگ ایثار و مقاومت […]

مراسم رونمایی کتاب‌های دفاع مقدسی و افتتاح نمایشگاه عکس خرمشهر برای بزرگداشت سال‌روز آزادسازی خرمشهر در مسکو برگزار می‌شود.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، این مراسم به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در روسیه و همکاری موزه جنگ مسکو همزمان با “سال‌روز آزادسازی خرمشهر ” با هدف معرفی فرهنگ ایثار و مقاومت دفاع مقدس در حوزه بین‌الملل در روز سه‌شنبه چهارم خردادماه با حضور عباس خامه‌یار معاون بین‌الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در محل موزه جنگ مسکو برگزار خواهد شد.

در این مراسم نمایشگاه عکس خرمشهر افتتاح خواهد شد. همچنین از دیگر برنامه‌های بزرگداشت سال‌روز آزادسازی خرمشهر، رونمایی از ترجمه روسی دو کتاب «داستان‌های شهر جنگی» و «من زنده‌ام» با حضور صاحب اثر معصومه آباد خواهد بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: