تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۱ کد مطلب 110666

انتقاد ملی‌پوش المپیکی از رئیس فدراسیون دوومیدانی

ملی‌پوش المپیکی پرتاب دیسک ایران گفت: فدراسیون دوومیدانی از دادن یک دیسک به ما دریغ می‌کند، چه برسد به حقوق ۷۰۰ هزار تومانی! به گزارش مشرق، محمود صمیمی در مورد شرایط تمریناتش اظهار داشت: متأسفانه اصلا شرایط خوبی نداریم. از زمانی که سهمیه کسب کردیم و از اردوی مجارستان به ایران آمدیم، حتی یک نفر […]

ملی‌پوش المپیکی پرتاب دیسک ایران گفت: فدراسیون دوومیدانی از دادن یک دیسک به ما دریغ می‌کند، چه برسد به حقوق ۷۰۰ هزار تومانی!

به گزارش مشرق، محمود صمیمی در مورد شرایط تمریناتش اظهار داشت: متأسفانه اصلا شرایط خوبی نداریم. از زمانی که سهمیه کسب کردیم و از اردوی مجارستان به ایران آمدیم، حتی یک نفر هم با ما تماس نگرفته تا حالمان را جویا شوید. اگر قرار بود سهمیه بگیریم و این شرایط باشد، تلاش نمی‌کردیم خیلی بهتر بود.

وی ادامه داد: وقتی با کیهانی رئیس فدراسیون دو و میدانی در مورد حقوق‌مان صحبت کردیم با پرخاشگری به اما اعلام کرد، ۳۰ میلیون هزینه اردوی شما را پرداخت کرده‌ایم و دیگر حقوقی نمی‌دهیم. نمی‌دانم چنین صحبت‌هایی در آستانه المپیک چه معنایی دارد. مگر ما برای تفریح به مجارستان رفتیم، هزینه کردند و نتیجه‌اش را با کسب سهمیه گرفتند.

ملی‌پوش پرتاب دیسک ایران گفت: چهار ماه است هیچ حقوقی به ما نداده‌اند،‌مگر ما درآمدی داریم که با آن امرار معاش کنیم، باشگاهی که سال گذشته هم در آن بودیم، یک ریال به ما پول نداده است، تمرینات ما برای تیم ملی و برای ایران است، برای این موضوع هم نمی‌خواهند هزینه کنند؟ بادمجان‌فروش محل ما نزدیک دو میلیون درآمد دارد، آن‌وقت فدراسیون حقوق  ۷۰۰ هزار تومانی یک ورزشکار المپیکی را نمی‌دهد.

صمیمی با اشاره به اینکه کیهانی حرف‌های تندی به ما زده است، اظهار کرد: به او گفتم چرا حقوق ما را پرداخت نمی‌کنید که گفت ۱۰ میلیونی که کمیته ملی المپیک به شما داده ، بس است و اگر دوست ندارید در مسابقه شرکت نکنید. من برای دریافت دیسک به مشکل خوردم و فدراسیون کم‌ترین چیز را هم از ما دریغ کرد.

وی تأکید کرد: با شرایطی که وجود دارد و عدم استقبالی که بعد از کسب سهمیه کردند، دیگر انگیزه‌ای ندارم، حتی یک نفر هم تبریک نگفت. با این شرایط ۵۰ متر هم پرتاب می‌کردیم هیچ فرقی نداشت. کمیته فنی فقط تصمیم می‌گیرد که کجا اردو باشد، اما آیا به شرایط آن هم فکر می‌کند، آیا آنها می‌دانند ورزشکار چه مشکلاتی دارد، یک ماه است در ایران تمرین می‌کنیم، اما کسی یک تماس هم نمی‌گیرد. این شرایط در آستانه المپیک بسیار دردآور است.

این ملی‌پوش المپیک دو و میدانی با اشاره به اینکه مربی‌مان هم سردرگم است، گفت: فازه کاش می‌گوید نمی‌دانم من مربی هستم، مدیر برنامه یا تدارکات شما. هنوز ادامه همکاری او با ما هم مشخص نیست. ما هم گفته‌ایم با فدراسیون صحبت کند.

صمیمی به صحبت‌های کیهانی در رسانه‌ها اشاره کرد و گفت: او در هر جا می‌نشیند می‌گوید ما بهترین اردوها را فراهم کردیم و به کسب سهمیه رسیدیم، اما مردم از چیزهای دیگر خبر ندارند. کیهانی می‌گوید صمیمی شانس مدال در المپیک بوده، اما سوال ما این است با این شرایط مگر می‌شود سهمیه گرفت. ورزشکاران کشورهای دیگر در بهترین شرایط تمرین می‌کنند و مسابقه می‌دهند، اما ما لنگ ۷۰۰ هزار تومان هستیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: