تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۷ کد مطلب 110672

تیم ملی پاراتکواندوی ایران قهرمان آفریقا شد

تیم‌ ملی پاراتکواندوی کشورمان با کسب ۵ مدال طلا، ۲ نقره و یک برنز مقتدرانه بر سکوی نخست مسابقات قهرمانی قاره آفریقا ایستاد. به گزارش مشرق، در پایان اولین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی قاره آفریقا که روز یکشنبه با حضور ۱۱ کشور ایران، مراکش، اسپانیا، نیجریه، آلمان، ازبکستان، افغانستان، اوکراین، لسوتو، کومور و مصر به […]

تیم‌ ملی پاراتکواندوی کشورمان با کسب ۵ مدال طلا، ۲ نقره و یک برنز مقتدرانه بر سکوی نخست مسابقات قهرمانی قاره آفریقا ایستاد.

به گزارش مشرق، در پایان اولین دوره مسابقات پاراتکواندو قهرمانی قاره آفریقا که روز یکشنبه با حضور ۱۱ کشور ایران، مراکش، اسپانیا، نیجریه، آلمان، ازبکستان، افغانستان، اوکراین، لسوتو، کومور و مصر به میزبانی شهر “پورت سعید” در کشور مصر برگزار شد، تیم ملی پاراتکواندوی کشورمان با ۵ مدال طلای سعید صادقیان‌پور، اصغر عزیزی، محمود جعفرزاده (۲ مدال) و احمد نریمانی، ۲ مدال نقره سجاد جوانبخت و محسن عبدی، یک مدال برنز احمد نریمانی و کسب ۴۲ امتیاز با شایستگی بر سکوی نخست مسابقات قهرمانی قاره آفریقا ایستاد.

تیم مراکش با کسب ۳ مدال طلا، یک نقره و ۵ برنز و ۲۹ امتیاز به مقام نایب قهرمانی رسید، اسپانیا با ۳ مدال طلا، یک نقره و ۵ برنز و ۱۵ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.

تیم‌های نیجریه، آلمان، ازبکستان، افغانستان، اوکراین، لستو، کومور و مصر به ترتیب چهارم تا یازدهم شدند.

هدایت تیم ملی پاراتکواندوی کشورمان در این مسابقات برعهده حسین مدانلو بود.

تیم‌ملی پاراتکواندوی کشورمان فروردین ماه سال جاری نیز با کسب ۷ مدال رنگارنگ، در گروه مردان سکوی نخست دومین دوره مسابقات پاراتکواندوی قهرمانی آسیا را از آن خود کرده بود.

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: