تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۶ کد مطلب 110677

تمامی خدمات ارزی در بانک گردشگری فعال شد

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری ؛ پس از اخذ مجوز مرحله دوم فعالیت های ارزی این بار به صورت رسمی با حضور علی اصغر سفری مدیرعامل بانک گردشگری ارائه کلیه خدمات ارزی در شعب تهران این بانک آغاز گردید. بر اساس این گزارش بانک گردشگری رسما می تواند در […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از روابط عمومی بانک گردشگری ؛ پس از اخذ مجوز مرحله دوم فعالیت های ارزی این بار به صورت رسمی با حضور علی اصغر سفری مدیرعامل بانک گردشگری ارائه کلیه خدمات ارزی در شعب تهران این بانک آغاز گردید.

بر اساس این گزارش بانک گردشگری رسما می تواند در زمینه افتتاح انواع حسابهای ارزی (قرض الحسنه و سپرده مدت دار)، خرید و فروش ارز، انجام انواع حواله های ارزی (داخلی و خارجی)، گشایش انواع اعتبارات اسنادی (وارداتی و صادراتی) و قبول بروات اسنادی و همچنین صدور انواع ضمانت نامه های ارزی فعالیت داشته باشد.

گفتنی است بانک گردشگری در اسفند سال ۹۳ مجوز مرحله اول فعالیت های ارزی خود را دریافت کرد و در اسفند سال ۹۴ مجوز مرحله دوم این فعالیت برای بانک صادر شد و به این ترتیب بانک گردشگری با تکمیل خدمات بانکی خود قادر به ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان در سطح بین الملل خواهد بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: