تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۱۶:۱۲ کد مطلب 110685

داعش خواستار عقب‌نشینی نیروهایش از الکرمه الانبار شد

گروه تروریستی داعش که از شب گذشته زیر فشار عملیات آزادسازی ارتش عراق در فلوجه قرار گرفته، از نیروهایش خواست از برخی مناطق عقب‌نشینی کنند.  به گزارش مشرق، گروه تروریستی تکفیری داعش امروز از برخی نیروهایش خواست به خطوط پشتی در الکرمه (گرمه) در الانبار عقب‌نشینی کنند. طبق گزارش خبرگزاری «این» عراق، مدیریت گروه رسانه‌ای […]

گروه تروریستی داعش که از شب گذشته زیر فشار عملیات آزادسازی ارتش عراق در فلوجه قرار گرفته، از نیروهایش خواست از برخی مناطق عقب‌نشینی کنند.

 به گزارش مشرق، گروه تروریستی تکفیری داعش امروز از برخی نیروهایش خواست به خطوط پشتی در الکرمه (گرمه) در الانبار عقب‌نشینی کنند.

طبق گزارش خبرگزاری «این» عراق، مدیریت گروه رسانه‌ای «الاعلام الحربی» عراق اعلام کرد که داعش در حالتی از رعب و وحشت به سر می‌برد.

طبق این گزارش، نیروهای امنیتی عراق از طریق بی‌سیم متوجه شدند که فرماندهان داعش از نیروهایشان خواسته‌اند که از خطوط مقدم الکرمه به خطوط پشتی عقب‌نشینی کنند.

ارتش عراق و گروه‌های متحد آن از یکشنبه شب به دستور حیدر العبادی نخست وزیر عراق، عملیات آزادسازی فلوجه در غرب الانبار در غرب عراق را آغاز کردند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: