تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۱۷:۵۱ کد مطلب 110746

دست خالی تیم هلندی برای جذب گوچی

مدیر فنی باشگاه توئنته هلند از عدم وجود بودجه کافی برای استخدام مهاجم تیم ملی ایران خبر داد. به گزارش مشرق، سایت فوتبال برتر هلند به نقل از تدوان لیوفن، مدیر فنی باشگاه توئنته نوشت: علاقمند به جذب رضا قوچان‌نژاد هستیم، اما بودجه‌ لازم را برای این ترانسفر نداریم. سایت هلندی در ادامه نوشت: تیم […]

مدیر فنی باشگاه توئنته هلند از عدم وجود بودجه کافی برای استخدام مهاجم تیم ملی ایران خبر داد.

به گزارش مشرق، سایت فوتبال برتر هلند به نقل از تدوان لیوفن، مدیر فنی باشگاه توئنته نوشت: علاقمند به جذب رضا قوچان‌نژاد هستیم، اما بودجه‌ لازم را برای این ترانسفر نداریم.

سایت هلندی در ادامه نوشت: تیم نایخمن هم علاقمند به جذب مهاجم ایرانی تیم چارلتون انگلیس است، اما هنوز مذاکرات جدی صورت نگرفته است.

رضا قوچان نژاد، مهاجم تیم ملی ایران اخیرا از سوی باشگاه چارلتون انگلیس به عنوان بازیکن آزاد اعلام شد و در دو هفته آینده تیم جدید خود را مشخص خواهد کرد. تیم‌های قطری،هلندی و آمریکایی پیشنهادهایی برای به خدمت گرفتن رضا قوچان نژاد ارائه کرده‌اند.

مهاجم ایرانی تیم چارلتون در ۴۲ بازی که با پیراهن تیم چارلتون به میدان رفت تنها پنج گل به ثمر رساند و این تیم لندنی اخیرا با سقوط از رقابت‌های چمپیونشیپ انگلیس راهی لیگ دسته اول شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: