تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۱۸:۲۱ کد مطلب 110771

تماس استقلالی ها باکاپیتان قهرمان لیگ

باشگاه استقلال تهران برای ترمیم خط دفاعی خود مذاکرات خود را با محمد طیبی کاپیتان استقلال خوزستان در لیگ پانزدهم آغاز کرد. به گزارش مشرق، در حالی که هنوز فصل نقل و انتقالات به صورت رسمی آغاز نشده است اما اکثر تیم های لیگ برتری برای لیگ شانزدهم یارگیری خود را آغاز کردند در این […]

باشگاه استقلال تهران برای ترمیم خط دفاعی خود مذاکرات خود را با محمد طیبی کاپیتان استقلال خوزستان در لیگ پانزدهم آغاز کرد.

به گزارش مشرق، در حالی که هنوز فصل نقل و انتقالات به صورت رسمی آغاز نشده است اما اکثر تیم های لیگ برتری برای لیگ شانزدهم یارگیری خود را آغاز کردند در این بین تیم استقلال تهران که هنوز یک بازی تا پایان فصل برایش باقی مانده است پس از وریا غفوری و محمدرضا خلعتبری مذاکرات خود را با محمد طیبی، کاپیتان فصل گذشته استقلال خوزستان آغاز کرده است.

آبی پوشان پایتخت که در این فصل در خط دفاعی مشکلات زیادی داشتند برای ترمیم این مشکل با مدافع اخیرا ملی پوش شده استقلال خوزستان صحبت کردند و توافقات نهایی را به بعد از بازی فینال حذفی موکول کردند.

سیروس پورموسوی ضمن تایید این خبر اظهار داشت: محمد طیبی به من گفت که استقلالی ها با او تماس گرفتند اما هنوز تصمیمی نگرفته است. محمد طیبی برای این باشگاه زحمت کشیده و از طریق استقلال خوزستان به تیم ملی ایران رسیده است پس انتظار می رود به فکر خانه اصلی خود باشد و این انتظار از او می رود که در شرایط سخت همراه استقلال خوزستان باشد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: