تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۱۸:۵۵ کد مطلب 110790

خشم جریان برانداز علیه «دکتر سلام»!

کارشناسان معتقدند افشای ناکارآمدی های دولت در زمینه هسته ای و همچنین ابعاد اقتصادی از اصلی ترین دلایلی است که باعث شده تا جریان رسانه ای اصلاحات به شدت از برنامه اینترنتی دکتر سلام هراس داشته باشد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خبرگزاری بسیج، برگزاری جشن سه‌سالگی برنامه طنز اینترنتی دکتر سلام با […]

کارشناسان معتقدند افشای ناکارآمدی های دولت در زمینه هسته ای و همچنین ابعاد اقتصادی از اصلی ترین دلایلی است که باعث شده تا جریان رسانه ای اصلاحات به شدت از برنامه اینترنتی دکتر سلام هراس داشته باشد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خبرگزاری بسیج، برگزاری جشن سه‌سالگی برنامه طنز اینترنتی دکتر سلام با واکنش بسیار منفی از سوی رسانه های جریان برانداز رو به رو شده است. این رسانه ها که به عمق نفوذ طنز ساده و بی آلایش دکتر سلام آگاه هستند تلاش دارند تا با ادبیات توهین آمیز خود این طنز اینترنتی را که طی سه سال گذشته به اعتقاد بسیاری از کارشناسان توانسته است گل آقای دیگری در عرصه سیاسی کشور باشد تحت تاثیر قرار دهند.

در همین زمینه روزنامه شرق در  گزارشی با عنوان گعده مخالفان دولت با چاشنی هجو تلاش کرده است تا این جشن را به پاتوق مخالفت با دولت تبدیل کند. جالب اینجاست که این روزنامه به شدت از انتقاد محمدباقر قالیباف به روحانی در این مراسم برآشفته و تلاش کرده تا با پیش کشیدن مساله دعوت چندی پیش شهردار تهران از نماینده ها مجلس، وی را متهم به استفاده از منابع عمومی برای تبلیغات کند.

روزنامه اعتماد نیز در گزارشی در باره این همایش می نویسد « درست همسن دولت یازدهم هستند. این همزمانی اصلا عجیب و اتفاقی نیست. تولد دولت حسن روحانی، موتور محرک خیلی‌ها بود تا در این سه سال گذشته کار سیاسی را در قالب فعالیت فرهنگی جلو ببرند. آن هم در نقد تمام‌عیار دولت و سیاست‌های دولت. سه سال است که کلیپ‌ها و پوسترها و ترانه‌های‌شان پاستور را نشانه گرفته و روز پنجشنبه این سه سالگی به پایان رسید تا مجموعه «دکتر سلام» وارد چهارمین سال فعالیت خود شود….»

کارشناسان معتقدند  افشای ناکارآمدی های دولت در زمینه هسته ای و همچنین ابعاد اقتصادی از اصلی ترین دلایلی است که باعث شده تا جریان رسانه ای اصلاحات به شدت از این برنامه اینترنتی هراس داشته باشد. 

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: