تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۱۸:۵۷ کد مطلب 110808

واکنش رحمانی به پیشنهاد ام‌صلال و استقلال

هافبک تیم تراکتورسازی نسبت به شایعات نقل و انتقالاتی درباره خودش واکنش نشان داد. به گزارش مشرق، بختیار رحمانی که گفته می شود مذاکراتی را با باشگاه ام صلال قطر انجام داده و با پیشنهاد تیم استقلال نیز مواجه شد، توضیحاتی را در این باره ارائه کرد. او در اینستاگرام خود نوشت: «من ریشه درخاک […]

هافبک تیم تراکتورسازی نسبت به شایعات نقل و انتقالاتی درباره خودش واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، بختیار رحمانی که گفته می شود مذاکراتی را با باشگاه ام صلال قطر انجام داده و با پیشنهاد تیم استقلال نیز مواجه شد، توضیحاتی را در این باره ارائه کرد. او در اینستاگرام خود نوشت:

«من ریشه درخاک دارم برانچه عهد بستم وفادارم.. خوبان من، ای کسانی که بزرگ بودن ما بخاطر وجود شماست. آنچه در این دوفصل بر من و زندگی حرفه ایی ورزشکاریم گذشت بیان ان مثنوی هفتادمن می شود. بخاطر وفاداری و عشق بر قولی که دادم چه حرفا و چه آزارها که بهم نرسید. در آستانه بازی برگشت جام قهرمانان اسیا با النصر تمام تمرکزم رو این بازی و جبران نتیجه بازی رفت برای شادی هواداران تراکتورسازی آذربایجان و ایرانه. تصمیم آینده فوتبالیم در پایان خوش این بازی با مشورت گرفتن از اهل فن و در نظر گرفتن تمام جوانب و شرایط موقعیتم است. چاکریم شاد باشید. هیچ کسی نمیتونه برای آینده من تصمیم بگیره. خواهش می‌کنم توهین نکنید. کاری خوبه که خدا درست کنه.»

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: