تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۱۹:۲۸ کد مطلب 110813

گوشت ارزان شد

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی در مقایسه با اسفند ماه ۴ هزار تومان و دو هفته اخیر هزار تومان کاهش داشته است. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با اشاره به وضعیت قیمت گوشت در بازار اظهار داشت: در […]

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی در مقایسه با اسفند ماه ۴ هزار تومان و دو هفته اخیر هزار تومان کاهش داشته است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با اشاره به وضعیت قیمت گوشت در بازار اظهار داشت: در حال حاضر هر کیلو شقه بدون دنبه به مغازه دار۲۶ الی ۲۶ هزار و ۵۰۰ تومان و مصرف کننده ۳۰ هزار تومان عرضه می شود.

وی افزود: قیمت هر کیلو گوشت گوسفندی در مقایسه با اسفند ماه ۴ هزار تومان و دو هفته اخیر هزار تومان کاهش داشته است.

ملکی با اشاره به دلایل کاهش قیمت گوشت بیان کرد: رکود بازار و افزایش عرضه دام دراین فصل موجب شکست تورم و کاهش قیمت شده است.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با اشاره به پیش بینی قیمت گوشت در آستانه ماه مبارک رمضان بیان کرد: با توجه به فصل گرما و کاهش مصرف در ماه رمضان، قیمت ها تغییر چندانی نخواهد داشت و تنها ممکن است در هفته اول شاهد افزایش جزئی قیمت باشیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: