تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۱۹:۲۹ کد مطلب 110822

حذف تدریجی قلیان از قهوه‌خانه‌ها

رئیس پلیس اماکن عمومی نیروی انتظامی گفت: قهوه خانه های فاقد مجوز بدون اخطار قبلی از فردا پلمپ می شوند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از میزان، سردار خلیل هلالی در نشست خبری هفته مبارزه با دخانیات اظهار داشت: کنترل دخانیات درسطح جامعه را بر عهده گرفته‌ایم و با عرضه مواد دخانی قاچاق به […]

رئیس پلیس اماکن عمومی نیروی انتظامی گفت: قهوه خانه های فاقد مجوز بدون اخطار قبلی از فردا پلمپ می شوند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از میزان، سردار خلیل هلالی در نشست خبری هفته مبارزه با دخانیات اظهار داشت: کنترل دخانیات درسطح جامعه را بر عهده گرفته‌ایم و با عرضه مواد دخانی قاچاق به صورت عمده وخرد در سطح اماکن بر اساس حیطه فعالیت برخورد می کنیم.

به گفته وی پلیس با همکاری وزارت بهداشت  و سازمانهای صنفی با اماکنی که مواد دخانی عرضه می کنند برخورد می کند.

رئیس پلیس اماکن عمومی با بیان اینکه با واحدهای صنفی که به صورت غیر مجاز برای درآمد و سود زیاد قلیان عرضه می کنند،برخورد می کنیم، گفت: ۸ هزار قهوه خانه بدون مجوز در سطح کشور فعال است و این تنها قهوه خانه‌هایی است که شناسایی شده و فکر می کنیم تعداد قهوه خانه‌هایی که بدون مجوز هستند بیش از این تعداد است.

وی با بیان اینکه بخشی از قهوه خانه ها قانونی فعالیت می کنند، افزود: دریک برنامه دراز مدت بحث حذف خدمات قلیان را خواهیم داشت. اما با قهوه خانه هایی که بدون مجوز اقدام به عرضه قلیان می کنند بدون دادن مهلت ده روزه پلمب، همان لحظه این اماکن را پلمب می کنیم.

به گفته سردار هلالی عرضه قلیان در مراکز پذیرایی مانند کافی شاپها، رستوران‌ها و واحدها صنفی دیگری که مجوز فعالیتشان ربطی به قلیان ندارد ممنوع است و این گونه افراد به دلیل تداخل صنفی اعمال قانون می شوند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: