تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۲۱:۳۵ کد مطلب 110859

۱۳ عضو داعش در شمال مصر کشته شدند

در پی عملیات ارتش مصر در شمال سینا دست کم ۱۳ عضو گروهک تروریستی داعش در این منطقه کشته شدند و مقدار زیادی تجهیزات نظامی کشف و ضبط شد. به گزارش مشرق، ۱۳ فرد مسلح وابسته به گروه تروریستی داعش در درگیری با نیروهای ارتش مصر در شمال سیناء‌ (در شمال مصر) کشته شدند. در […]

در پی عملیات ارتش مصر در شمال سینا دست کم ۱۳ عضو گروهک تروریستی داعش در این منطقه کشته شدند و مقدار زیادی تجهیزات نظامی کشف و ضبط شد.

به گزارش مشرق، ۱۳ فرد مسلح وابسته به گروه تروریستی داعش در درگیری با نیروهای ارتش مصر در شمال سیناء‌ (در شمال مصر) کشته شدند.

در عملیات ارتش مصر در شمال سینا مقدار زیادی سلاح و تجهیزات نظامی نیز کشف و ضبط شده است.

«محمد سمیر» سخنگوی رسمی ارتش مصر در صفحه فیسبوک خود نوشته که امروز دوشنبه در چارچوب تلاش‌های ارتش مصر برای مقابله با گروه‌های تروریستی، دست کم ۳۰ بمب دست ساز، ۱۴۵ مین از جمله ۵۰ مین ضد تانک و ۱۷۵۰ کیلو مواد منفجره کشف شده است.

از سپتامبر سال ۲۰۱۳ تا کنون ارتش مصر با همکاری پلیس این کشور عملیات گسترده‌ای برای مقابله با عناصر گروهک‌های تروریستی در سینا آغاز کرده است.

این عملیات بعد از کشته شدن شمار زیادی از نیروهای ارتش و پلیس مصر در این منطقه شکل گرفته است؛ حدود یک ماه پیش نیز «عبدالفتاح السیسی» رئیس جمهور مصر دستور داد حالت فوق العاده و منع آمد‌ و شد در سینا تا سه ماه دیگر تمدید شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: