تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۲۲:۰۴ کد مطلب 110864

واکنش بختیار رحمانی به پیشنهاد ام‌صلال و استقلال

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام نیوز، بختیار رحمانی که آخرین روزهای حضورش در تراکتورسازی را سپری می‌کند با دو پیشنهاد از تیمهای استقلال تهران و ام صلال قطر روبرو شده است. این بازیکن در آستانه دیدار برگشت تراکتورسازی مقابل النصر امارات با انتشار متن زیر به گمانه‌زنی‌ها در خصوص آینده‌اش واکنش نشان […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام نیوز، بختیار رحمانی که آخرین روزهای حضورش در تراکتورسازی را سپری می‌کند با دو پیشنهاد از تیمهای استقلال تهران و ام صلال قطر روبرو شده است.

این بازیکن در آستانه دیدار برگشت تراکتورسازی مقابل النصر امارات با انتشار متن زیر به گمانه‌زنی‌ها در خصوص آینده‌اش واکنش نشان داد.

«من ریشه درخاک دارم برانچه عهد بستم وفادارم.. خوبان من، ای کسانی که بزرگ بودن ما بخاطر وجود شماست. آنچه در این دوفصل بر من و زندگی حرفه ایی ورزشکاریم گذشت بیان ان مثنوی هفتادمن می شود. بخاطر وفاداری و عشق بر قولی که دادم چه حرفا و چه آزارها که بهم نرسید. در آستانه بازی برگشت جام قهرمانان اسیا با النصر تمام تمرکزم رو این بازی و جبران نتیجه بازی رفت برای شادی هواداران تراکتورسازی اذربایجان وایرانه. تصمیم آینده فوتبالیم در پایان خوش این بازی با مشورت گرفتن ازاهل فن و در نظر گرفتن تمام جوانب و شرایط موقعیتم است. چاکریم شاد باشید. هیچ کسی نمیتونه برای آینده من تصمیم بگیره. خواهش می‌کنم توهین نکنید. کاری خوبه که خدا درست کنه.»

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: