تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۲۲:۱۲ کد مطلب 110865

بررسی طرح «بانکداری بدون ربا» به مجلس دهم موکول شد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طرح بانکداری بدون ربا که از چندی پیش بررسی آن در کمیسیون اقتصادی مطرح شده بود به مجلس دهم منتقل شد. به گزارش مشرق، سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بررسی طرح بانکداری بدون ربا که چندی پیش به کمیسیون اقتصادی […]

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طرح بانکداری بدون ربا که از چندی پیش بررسی آن در کمیسیون اقتصادی مطرح شده بود به مجلس دهم منتقل شد.

به گزارش مشرق، سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بررسی طرح بانکداری بدون ربا که چندی پیش به کمیسیون اقتصادی مجلس ارائه شده بود به مجلس دهم موکول شد.

وی افزود: تعداد ۴ جلسه برای اینکه اعضای کمیسیون در آن حاضر شوند ترتیب داده شده بود تا طرح مذکور طبق اصل ۸۵ بررسی شده و به تصویب برسد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: متاسفانه تعدادی از اعضای این کمیسیون عمدا و یا سهوا در جلسه کمیسیون حضور پیدا نکردند.

وی بر همین اساس یادآور شد: عدم حضور اعضا در جلسات بررسی طرح بانکداری بدون ربا باعث شد نشست‌ها ظرفیت پیدا نکرده و این طرح به مجلس آتی موکول شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: