تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۲۳:۰۹ کد مطلب 110883

حزب‌الله انفجارهای تروریستی در لاذقیه را محکوم کرد

جنبش حزب الله لبنان با انتشار بیانیه ای ضمن محکومیت انفجارهای امروز در استان لاذقیه اعلام کرد که باید در برابر قدرت های بین المللی و منطقه ای ظالم ایستادگی کرد. به گزارش مشرق به نقل از العهد، جنبش حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای انفجارهای تروریستی امروز دوشنبه در دو شهر «جبله» و […]

جنبش حزب الله لبنان با انتشار بیانیه ای ضمن محکومیت انفجارهای امروز در استان لاذقیه اعلام کرد که باید در برابر قدرت های بین المللی و منطقه ای ظالم ایستادگی کرد.

به گزارش مشرق به نقل از العهد، جنبش حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای انفجارهای تروریستی امروز دوشنبه در دو شهر «جبله» و «طرطوس» در استان لاذقیه سوریه که منجر به کشته و زخمی شدن ده ها نفر شد را محکوم کرد.

بر اساس این گزارش در بیانیه حزب الله عنوان شده است: این اقدامات نتیجه تفکری سیاه است که قصد دارد وحشت و آشوب را در جوامع عربی و اسلامی گسترش و تعمیم دهد.

در ادامه این بیانیه تصریح شده است: انفجارهای امروز نیازمند این است که در برابر قدرت های بین المللی و منطقه ای ظالم به صورت آشکار ایستادگی کرد.

در بیانیه حزب الله همچنین بیان شده است: باید قدرت های بین المللی و منطقه ای ظالم که عامل این جنایات است، رسوا گردند و میزان دخالت آنها در اقداماتی که با قوانین بین المللی تعارض دارد نیز کشف گردد.

شایان ذکر است طبق اعلام منابع رسانه ای، هفت انفجار تروریستی امروز در شهرهای «جبله» و «طرطوس» لاذقیه توسط عوامل انتحاری انجام شد. طبق آخرین اخبار، ۷۸ نفر در اثر این انفجارها جان خود را از دست داده اند.

گروه «احرار الشام» و گروه تروریستی داعش مسئولیت این حملات را برعهده گرفته اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: