تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ - ۲۳:۱۶ کد مطلب 110887

حاشیه‌های مراسم امروز دانشگاه امام‌حسین(ع)

جانشین فرمانده دانشگاه امام‌حسین(ع) گفت: رهبر انقلاب با اینکه ایستاده بودند از همه خواستند به خودشان نزدیک‌تر شوند و بنشینند که این اقدام از حس پدرانه‌ ایشان به دانشجویان نشأت می‌گیرد. به گزارش مشرق، سردار حمید اباذری جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) با اشاره به حاشیه‌های دیدار امروز فرمانده معظم کل […]

جانشین فرمانده دانشگاه امام‌حسین(ع) گفت: رهبر انقلاب با اینکه ایستاده بودند از همه خواستند به خودشان نزدیک‌تر شوند و بنشینند که این اقدام از حس پدرانه‌ ایشان به دانشجویان نشأت می‌گیرد.

به گزارش مشرق، سردار حمید اباذری جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) با اشاره به حاشیه‌های دیدار امروز فرمانده معظم کل قوا با دانشجویان این دانشگاه، گفت: در این مراسم اتفاق نادری افتاد. امام خامنه‌ای تمایل داشتند با فاصله کمتر و به صورت چهره به چهره و خودمانی‌تر با دانشجویان دانشگاه امام حسین(ع) صحبت کنند.

وی با بیان اینکه معظم‌له تصمیم گرفتند دانشجویان را از حالت نظامی خارج کنند، خاطرنشان کرد: با این اقدام حس خودمانی بین دانشجویان و حضرت آقا بالا رفت و بیشتر دانشجویان اشک شوق در چشمان‌شان جمع شد.

جانشین فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) با تاکید بر اینکه دانشجویان توفیق پیدا کردند از نزدیک‌ترین حالت ممکن با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کنند، تصریح کرد که این اتفاق برای دانشجویان و میهمانان مراسم اتفاق عجیب و جدیدی بود.

سردار اباذری گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی با اینکه  ایستاده بودند از همه خواستند به خودشان نزدیک‌تر شوند و بنشینند که این اقدام از حس پدرانه‌ ایشان به دانشجویان نشأت می‌گیرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: