تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۰۰:۰۳ کد مطلب 110897

کشف کامیون بمبگذاری شده داعش در مسجد فلوجه+عکس

همزمان با پیشروی نیروهای نظامی عراقی در محروهای شش گانه عملیاتی اطراف شهر فلوجه در استان الانبار این کشور، منابع میدانی با انتشار تصاویری از استفاده داعش از ساختمان مساجد برای پنهان کردن خودروهای انتحاری خبر داده اند. گروه بین الملل مشرق- همزمان با پیشروی نیروهای نظامی عراقی در محروهای شش گانه عملیاتی اطراف شهر فلوجه […]

همزمان با پیشروی نیروهای نظامی عراقی در محروهای شش گانه عملیاتی اطراف شهر فلوجه در استان الانبار این کشور، منابع میدانی با انتشار تصاویری از استفاده داعش از ساختمان مساجد برای پنهان کردن خودروهای انتحاری خبر داده اند.

گروه بین الملل مشرق- همزمان با پیشروی نیروهای نظامی عراقی در محروهای شش گانه عملیاتی اطراف شهر فلوجه در استان الانبار این کشور، منابع میدانی با انتشار تصاویری از استفاده داعش از ساختمان مساجد برای پنهان کردن خودروهای انتحاری خبر داده اند.

کشف کامیون بمبگذاری شده داعش در مسجد فلوجه+عکس

بنابر این گزارش، در تصاویر منتشر شده یک خودروی نظامی متعلق به ارتش عراق که از سوی تروریستهای تکفیری – بعثی داعش طی هجوم سال گذشته به یکی از پاسگاههای نظامی ارتش عراق سرقت شده بود مشاهده می شود که از سوی تروریستها زرهی و بمبگذاری شده و برای انجام عملیات انتحاری آماده می باشد. عملیات آزادسازی شهر فلوجه از ساعت ۵ صبح امروز با مشارکت ۵۰ هزار نظامی از ارتش، پلیس و حشدالشعبی (بسیج مردمی) عراق آغاز شده و با پیشروی های گسترده در مواضع داعش همراه بوده است.

کشف کامیون بمبگذاری شده داعش در مسجد فلوجه+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: