تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۰۰:۳۸ کد مطلب 110906

طارمى در ایران فقط براى پرسپولیس بازى می‌کند

وکیل طارمی مدعی شد که این بازیکن در ایران فقط برای پرسپولیس بازی می‌کند. به گزارش مشرق، ابراهیمی درباره اینکه گفته می‌شود یکى از هواداران خاص پرسپولیس قصد داشته پول حضور طارمى در پرسپولیس را بدهد تا او از ایران نرود گفت: جلسه من با این هوادار یک نشست دوستانه و با حضور یک دوست […]

وکیل طارمی مدعی شد که این بازیکن در ایران فقط برای پرسپولیس بازی می‌کند.

به گزارش مشرق، ابراهیمی درباره اینکه گفته می‌شود یکى از هواداران خاص پرسپولیس قصد داشته پول حضور طارمى در پرسپولیس را بدهد تا او از ایران نرود گفت: جلسه من با این هوادار یک نشست دوستانه و با حضور یک دوست مشترک دیگری بود که موضوع اصلی جلسه ربطی به فوتبال نداشت.

او درخصوص پیشنهاد دو میلیاردی این هوادار به طارمى تصریح کرد: در حاشیه این جلسه این هوادار متمول سراغ وضعیت فصل بعد طارمی را گرفت و من هم توضیحاتی به او دادم که گفت اگر مشکل طارمی تضمین پرداخت مبلغ قراردادش باشد من با باشگاه هماهنگ هستم و هر مبلغی را طاهری با طارمی توافق کند من ضمانت پرداخت می‌دهم و نگران این موضوع نباشد. من هم به او توضیح دادم که طارمی گفته برایش بحث مالی در اولویت نیست و اگر بنا به ماندن در ایران داشته باشد پرسپولیس و هوادارانش را با پول عوض نمی‌کند. اصلا بحث رقم و مبلغی مطرح نشد و دلیلی هم ندارد این هوادار مبلغ تعیین کند.

وی درپایان در مورد آخرین وضعیت طارمی اظهار داشت: خود او امشب در برنامه ۹۰ است و پاسخگو خواهد بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: