تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۰۱:۱۷ کد مطلب 110911

بازگشت آرامش به مرز عراق و اردن+عکس

با گذشته ۳ روز از عملیات بازپس گیری نیروهای ارتش و پلیس عراق بر شهر “الرطبه واقع در مرز عراق با اردن از گروه تروریستی تکفیری داعش، منابع میدانی از بازگشت آرامش به خط مرز دو کشور خبر داده اند. گروه بین الملل مشرق- با گذشته ۳ روز از عملیات بازپس گیری نیروهای ارتش و پلیس […]

با گذشته ۳ روز از عملیات بازپس گیری نیروهای ارتش و پلیس عراق بر شهر “الرطبه واقع در مرز عراق با اردن از گروه تروریستی تکفیری داعش، منابع میدانی از بازگشت آرامش به خط مرز دو کشور خبر داده اند.

گروه بین الملل مشرق- با گذشته ۳ روز از عملیات بازپس گیری نیروهای ارتش و پلیس عراق بر شهر “الرطبه واقع در جنوب غربی استان الانبار نزدیک مرز عراق با اردن از گروه تروریستی تکفیری داعش، منابع میدانی از بازگشت آرامش به خط مرز دو کشور خبر داده اند.

بازگشت آرامش به مرز عراق و اردن+عکس

بنابر این گزارش، عصر امروز رزمندگان عراقی کلیه محلات شهر را از تله های انفجاری و مین های نصب شده از سوی تروریستهای تکفیری داعش از ساکنین آواره این شهر خواستند تا به خانه و کاشانه خود باز گردند. شهر رطبه از سال ۲۰۱۵ طی سه حمله انتحاری پی در پی پس از خروج نیروهای نظامی عراقی به اشغال داعش در آمده بود. در پی ورود نیروهای داعش به این شهر ساکنین آن اقدام به خروج از شهر کرده و شهر در یکسال گذشته تنها میزبان تروریستهای تکفیری داعش بوده است. روز گذشته نیز محمد الغبان وزیر کشور عراق با حضور در رطبه از بازگشایی قریب الوقوع مرز عراق و اردن خبر داده بود.

بازگشت آرامش به مرز عراق و اردن+عکس
بازگشت آرامش به مرز عراق و اردن+عکس
بازگشت آرامش به مرز عراق و اردن+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: