تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۰۲:۰۶ کد مطلب 110920

منطقه «الکرمه» فلوجه به طور کامل آزاد شد

مرکز فرماندهی عملیات آزادسازی فلوجه استان الانبار عراق از آزادسازی کامل منطقه «الکرمه» خبر داد. به گزارش مشرق، فرمانده عملیات آزادسازی شهر فلوجه استان الانبار اعلام کرد که منطقه «الکرمه» واقع در شرق فلوجه از دست داعش آزاد شد. «عبدالوهاب الساعدی» امروز(دوشنبه) گفت: منطقه الکرمه در شرق فلوجه استان الانبار به طور کامل آزاد شد […]

مرکز فرماندهی عملیات آزادسازی فلوجه استان الانبار عراق از آزادسازی کامل منطقه «الکرمه» خبر داد.

به گزارش مشرق، فرمانده عملیات آزادسازی شهر فلوجه استان الانبار اعلام کرد که منطقه «الکرمه» واقع در شرق فلوجه از دست داعش آزاد شد.

«عبدالوهاب الساعدی» امروز(دوشنبه) گفت: منطقه الکرمه در شرق فلوجه استان الانبار به طور کامل آزاد شد و نیروهای عراقی پرچم این کشور را بر بالای ساختمان شورای شهر این منطقه نصب کردند.

الساعدی به السومریه نیوز گفته که «نیروهای امنیتی و الحشد الشعبی موفق به آزادسازی کامل الکرمه در ۱۳ کیلومتری شرق فلوجه از دست داعش شدند و در این عملیات ده‎ها تروریست کشته شدند.»

وی افزود: «نیروهای ویژه عراق در حال انجام عملیات پاکسازی کامل شهر از مین و بمب های کارگذاشته شده هستند.»

«حیدر العبادی» نخست وزیر عراق فرمان آغاز عملیات آزادسازی فلوجه در ۴۱ مایلی غرب بغداد را رسما صادر کرد.

حیدر العبادی در صفحه رسمی توئیتر خودش نوشت: «ساعت صفر برای آزادسازی فلوجه فرا رسید، لحظه پیروزی بزرگ نزدیک است و داعش هیچ راهی جز فرار ندارد».

به گزارش شبکه ان بی سی آمریکا، بیش از ۲۰ هزار نیروی عراقی در این عملیات حضور دارند و انتظار می‌رود ۱۵ هزار نیروی دیگر به آنها ملحق شوند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: