تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۰۲:۱۵ کد مطلب 110924

۴۵ کشته در انتحاری خونین داعش به جنوب یمن+عکس

ظهر امروز یک عامل انتحاری وابسته به گروه تروریستی تکفیری داعش اجتماع داوطلبان عضویت در نیروهای ارتش وابسته به سرلشگر منصور هادی دیکتاتور سابق این کشور را هدف قرار داده که طی آن ۵۰ تن کشته و صدها تن دیگر بشدت زخمی شده اند. گروه بین الملل مشرق- ظهر امروز یک عامل انتحاری وابسته به گروه […]

ظهر امروز یک عامل انتحاری وابسته به گروه تروریستی تکفیری داعش اجتماع داوطلبان عضویت در نیروهای ارتش وابسته به سرلشگر منصور هادی دیکتاتور سابق این کشور را هدف قرار داده که طی آن ۵۰ تن کشته و صدها تن دیگر بشدت زخمی شده اند.

گروه بین الملل مشرق- ظهر امروز یک عامل انتحاری وابسته به گروه تروریستی تکفیری داعش اجتماع داوطلبان عضویت در نیروهای ارتش وابسته به سرلشگر منصور هادی دیکتاتور سابق این کشور را هدف قرار داده که طی آن ۵۰ تن کشته و صدها تن دیگر بشدت زخمی شده اند.

45 کشته در انتحاری خونین داعش به جنوب یمن+عکس

بنابر این گزارش، این حمله انتحاری در منطقه “خورمکسر” واقع در استان عدن جنب یمن رخ داده است. گروه تروریستی تکفیری داعش با صدور بیانیه ای مسئولیت این حمله را بر عهده گرفته و بر افزایش حملات تاکید کرده اند. این حمله در حالی صورت گرفته که سه روز پیش در یک هجوم انتحاری دیگر مرکز پلیس وابست هبه منصور هادی هدف انفجار انتحاری داعش قرار گرفته بود که ۳۰ کشته و ۵۰ زخمی بر جای گذاشته بود. عَدَن یکی از جنوبی‌ترین شهرهای یمن و از سال ۲۰۱۵ پایتخت دولت درتبعید عبدربه منصورهادی است، و مرکز استان عَدَن در کشور یمن در شبه جزیره عربستان است. این شهر در ساحل خلیج عدن واقع شده‌است. شغل بسیاری از مردم شهر عدن ماهیگیری و کشتی سازی است. عدن یکی از مهمترین بندرگاهای یمن جنوبی است.

45 کشته در انتحاری خونین داعش به جنوب یمن+عکس
45 کشته در انتحاری خونین داعش به جنوب یمن+عکس
45 کشته در انتحاری خونین داعش به جنوب یمن+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: