تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴ - ۰۲:۵۱ کد مطلب 110932

طارمی: بازی در پرسپولیس سخت است

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: لیگ برای من بعد از بازی با استقلال تمام نشد ولی قبول دارم در سه بازی آخر فصل خوب نبودم. به گزارش مشرق، مهدی طارمی که میهمان حضوری برنامه این هفته نود بود، درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد: * خدا را شکر می کنم. سه سال پیش پادگان بودم و […]

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: لیگ برای من بعد از بازی با استقلال تمام نشد ولی قبول دارم در سه بازی آخر فصل خوب نبودم.

به گزارش مشرق، مهدی طارمی که میهمان حضوری برنامه این هفته نود بود، درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد:

* خدا را شکر می کنم. سه سال پیش پادگان بودم و بعد به لیگ دسته اول رفتم. علی دایی مرا دید و به پرسپولیس آورد. دو فصل پیش هم توانستم نسبتا خوب کار کنم و امسال هم عزمم را جزم کرده بودم تا آقای گل شوم.

* قبول دارم که فراز و نشیب زیادی داشتم. شاید به خاطر سن و سال کم من بود ولی خدا را شکر می کنم که آقای گل شدم.

* شرمنده هواداران پرسپولیس شدیم. از ابتدای فصل با بدشانسی شروع کردیم. با وجود موقعیتهای زیاد، فرصتها را از دست می دادیم ولی رفته رفته بهتر شدیم و امتیازات بیشتری جمع کردیم ولی در سه بازی آخر، تیم ها مقابل ما ۱۱ نفره دفاع می کردند.

* در بازی با نفت بود که قهرمانی را از دست دادیم. در بازی با راه آهن هم استرس زیادی داشتیم. حضور پرشمار تماشاگران هم استرس ما را بیشتر می کرد.

* بعد از بازی با استقلال تهران، یک هفته محروم بودم. فصل برای من بعد از دربی تمام نشد. به شخصه قبول دارم سه بازی آخر یک مقدار بد بازی کردم ولی اگر لیگ ادامه داشت، بهتر می شدم.

* در برنامه نود یک آیتم نشان دادید که من خوب پنالتی می گیرم ولی داوران بد متوجه شدند. آنها فکر می کردند من از قصد خودم را زمین می اندازم و بعد از آن دو پنالتی ما را نگرفتند.

* در بازیسازی هم خوب بوده ام. در تیم ملی هم پشت مهاجم هستم و آنجا هم زیاد کار می کنم که موفق باشم.

* کار من امسال راحتتر بود چون بازیکنان ما مثل محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده زیاد می دویدند.

بازی در پرسپولیس سخت است چون طرفدار زیاد دارد و همه از شما توقع دارند. آنها دوست دارند همیشه تیمشان برنده باشد. من امسال برای باشگاه زیاد زحمت کشیدم و هرچه داشتم گذاشتم تا قهرمان شویم ولی قسمت نبود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: